رویش طلایی کوچولوها
آیکن گفتگو با ما

دانستنی های حیطه تخیل

کودکانتان را خلاق کنید

کودکانتان را خلاق کنید

تفکر خلاق را با ارزش بدانید: اگر ما انتظار داریم خلاقیت توسعه یابد باید یاد بگیریم که آن را با ارزش بدانیم. بچه‌ها را با محرکهای محیطی حساستر سازیم: مثلا اگر میتوانید در روابط اجتمائی خلاق باشد که به احساسات نیازها و روحیات انسانی و مانند آن حساس باشد.
نقاشی کودک

نقاشی با حالت های مختلف دست کودک 2

این نوع نقاشی میتواند برای کودکان بسیار جالب باشد
اوریگامی

اوریگامی و کاربردهای آن

اریگامی می‌تواند تمام مؤلفه‌های تفکر را در انسان بیدار کند و به کار گیرد. اریگامی می‌تواند در تقویت مهارت‌های تجسم فضایی و هماهنگی دست و چشم برای یادیگری مؤثر باشد.
خلاقیت

همه چیز درباره خلاقیت(بخش نهایی)

به طور کلی خلاقیت فرایندی است که طی زمان ادامه داشته و ابتکار، انطباق‌پذیری و تحقق از خصوصیات بارز آن به شمار می‌آیند و می‌تواند جوابگویی برای مشکلات باشد.
خلاقیت

همه چیز درباره خلاقیت(بخش دوم)

خلاقیت موضوع جالب و بحث انگیزی هست که تاثیر آن در موفقیت و پیشرفت افراد ثابت شده است. اکثر روانشناسان آموزشی چه در مکتب شناختی و چه در مکاتب رفتاری معتقدند که خلاقیت و آفرینندگی قابل آموزش هستند.
خلاقیت

همه چیز درباره خلاقیت (بخش اول)

خلاقیت همواره در زندگی کودکان حضور دارد و خود در بازی ها، نقاشی ها و افسانه ها متجلی می شود.
کاردستی

کاردستی گوسفند کاغذی

ساخت کاردستی گوسفند کاغذی بصورت تصویری
جعبه

ساخت جعبه ستاره‌ای اوریگامی

جعبه‌ها و ظرف‌ها از کاردستی‌های کاربردی‌ای هستند که با استفاده از اوریگامی ساخته می‌شوند. یکی از انواع ظرف هایی که با استفاده از اوریگامی می‌شود ساخت جعبه‌ء ستاره ای است. با قرار دادن چند آبنبات یا ریختن آجیل توی این ظرف می‌توانیم یک هدیه ساده و خوشحال کننده برای کودکان تهیه کنیم.
کاردستی

درست کردن تِل سر برای دختران ناز

برای درست کردن تِل سر در این خودآموز با من همراه شوید تا با سلیقه خودتان و پارچه های رنگی شاد تِل سر های زیبا درست کنید.
پازل

پازل کارتون باب اسفنجی

پازل کارتون باب اسفنجی در به صورت رنگی و رنگ نشده در این پست قرارداده شده شما میتوانید تصویر رنگی را به صورت رنگی چاپ کنید و خطوط پازل را قیچی کنید و روی مقوا بچشبانیدو در اختیار کودک قرار دهید تا او قطعات پازل را جورچین کند را جورچین کند.
نقاشی

نقاشی با حالت های مختلف دست کودک 1

این نوع نقاشی میتواند برای کودکان بسیار جالب باشد
اوریگامی

آموزش صورت سگ اوریگامی

دنیای حیوانات برای کودکان جذابیت زیادی دارد و بسیار سرگرم کننده است و کودکان تمایل دارند تا راجع به حیوانات و زندگی آن‌ها اطلاعاتی داشته باشند. ساختن حیوانات اوریگامی می‌تواند به کودکان کمک کند تا همزمان با تقویت مهارت کنترل انگشتان دست٬ از دیدن حاصل کار خود لذت ببرند و اعتماد به نفس آن‌ها افزایش بی...
خلاقیت های شاد و کودکانه

خلاقیت های شاد و کودکانه

کمی خلاق باشید و کارهای تازه‌ای را برای تابستان امسال تدارک ببینید. ایده‌هایی که در عین سادگی بتوانند حسابی کودکان‌تان را سرگرم کنند و تعطیلات هیجان‌انگیزی را برای‌شان رقم بزنند. تفریحاتی که می‌توانند اعضای خانواده را به یکدیگر نزدیک‌تر کنند.
آموزش ساخت کاردستی کارت تبریک به مناسبت روز پدر

آموزش ساخت کاردستی کارت تبریک به مناسبت روز پدر

روز پدر نزدیک است و رویش طلایی ضمن تبریک روز پدر، آموزش ساخت کاردستی برای روز پدر را به شما عزیزان تقدیم می کند:
بازی با فوم کاردستی

بازی با فوم کاردستی

بازی با فوم کاردستی ایده‌ سرگرم کننده‌ای برای بچه‌ها در حمام است زیرا فوم کاردستی بصورت معجزه آسایی بر روی کاشی و یا هر سطح مرطوب دیگر می‌چسبد.
بازی برای پرورش قدرت تفکر

آموزش بازی برای پرورش قدرت تفکر و خلاقیت ذهنی کودکان

آنچه در این نوشتار مورد نظر است آن دسته از بازیهاست که منجر به پرورش قدرت تفکر و خلاقیت ذهنی کودکان می‌گردد که در این مقاله‌ به چند نمونه از آنها اشاره خواهد شد.
آموزش ساخت جامدادی رویش طلایی

آموزش ساخت جامدادی

دوستان عزیز امروز می خواهیم با هم یک جامدادی زیبا درست کنیم که شما بتوانید خودکارها و مدادهایتان را درون آن قرار دهید. شما می توانید این جامدادی زیبا را روی میزتان قرار دهید...
آموزش ساخت تل با بافت رنگارنگ برای موی دختران

آموزش ساخت تل با بافت رنگارنگ برای موی دختران

درست کردن این تل‌ها و استفاده از آنها یکی از راه‌های ساده برای آراسته‌تر شدن کودکان شماست.
صفحه ۱ از ۲ ۲

 

 

آدرس : تهران،پاسداران، خیابان داوود اسلامی، نبش گلستان سوم، پلاک 59 

تلفن  مؤسسه:22777151-021 تلفن آموزشگاه:22558805-021