رویش طلایی کوچولوها
 
آیکن گفتگو با ما آیکن چت ایتا آیکن گفتگو با ما

AllEnglish

 سیستم هلن دوررون با پشتوانه بیش از ده سال تحقیقات کارشناسان حوزه آموزش و زبان شناسی در بیش از 33 کشور دنیا به ویژه بریتانیای کبیر در حال آموزش می باشد . این سیستم آموزش زبان دوم به شیوه زبان مادری شامل 20 دوره 40 جلسه ای می باشد. بهترین سن برای آموزش زبان های دیگربجز زبان مادری زیر سن 6 سال می باشد. هرچه سن زبان آموز کمتر باشد ، یادگیری زبان دوم آسان تر خواهد بود. هرچه زودتر زبان دوم فراگرفته شود، مهارت کودک در بزرگسالی در مبحث گرامر و تلفظ بسیار چشمگیر تر خواهد بود. 

 

دوره آموزشی Baby's Best Start  مخصوص رده سنی 3 تا 30 ماهگی

دوره های آموزشی  BBS  مخصوص نوزادان  3 تا 30 ماه می باشد که تمرکز آن روی آموزش زبان انگلیسی به وسیله فعالیت های جذاب، سرگرم کننده برای کودک و مادر و لذت بردن در کنار یکدیگر می باشد. به دلیل نیاز های متفاوت این رده سنی ، نوزادان در این دوره آموزشی به دو گروه سنی سه تا 12 ماه و 12 تا 27 ماه تقسیم می شوند.  غالبا این دوره  آموزشی همراه با پکیج رویش ارائه می شود. تدریجا توانایی شناختی ، جسمی حرکتی و زبانی کودکان افزایش می یابد و در طول دوره کلیه فعالیت ها و نحوه انجام بازی ها به مادر نیز آموزش داده می شود. دانش مادران افزایش پیدا میکند و فعالیت ها و آهنگ های زیادی را برای آموزش به کودک شان فرا میگیرند و اوقات بسیار خوبی خواهند داشت.

 یادگیری در ذهن اتفاق می افتد و بدن وسیله دریافت این اطلاعات است و به واقع یادگیری در خلال همه حرکات و تجارب حسی اتفاق می افتد. به بسیاری ازعکس العمل های غیر ارادی (Reflex) حواس و مهارت های شناختی حیات بخشیده می شود و این بهترین شروع برای نوزادان است.

 

BBS All

 

دوره آموزشی English For Infants مخصوص رده سنی 2 تا 4 سالگی

دوره های آموزشی EFI مخصوص کودکان دو سال و نیم الی چهار سال و نیم می باشد. تمرکز این دوره روی آموزش زبان انگلیسی به وسیله فعالیت های جذاب همراه با موسیقی می باشد. در این دوره با توجه به نیاز کودکان مادر نیز می تواند در کلاس حضور داشته باشد. آموزش های پایه در قالب بازی و به صورت کاربردی ( جمله واره ) ارائه می شود.

 هرچه کودک در سنین پایین تر شروع به یادگیری زبان دیگری بکند، راحت تر آن زبان را فرا میگیرد. تحقیقات نشان داده اند هرچه زودتر زبان دوم فراگرفته شود، مهارت کودک در بزرگسالی در مبحث گرامر و تلفظ بسیار چشمگیر تر خواهد بود. اگرچه کودکان مهارتی در انجام تمرین های نوشتنی گرامری ندارند. 

 

EFI

 

دوره آموزشی More English For Infants مخصوص رده سنی 3 تا 5 سالگی

رده MEFI مخصوص کودکانی است که دوره EFI را گذرانده اند. آموزش این دوره مباحث شناختی بیشتری را به بچه ها معرفی می کند. همگام با تمرینات نوشتنی ساده کودکان برای فراگیری مهارت نوشتاری آماده می شوند. غالبا در این دوره پیشرفت کودکان قابل مشاهده و ملموس می شود و سطح قابل توجهی از دانش زبانی را کسب می کنند

 

MEFI

 

دوره آموزشی First English For All Children مخصوص رده سنی 5 تا 9 سالگی

کودکانی که از سن 5 تا 9 سالگی به تازگی شروع به یادگیری زبان انگلیسی می کنند، وارد این دوره می شوند. آموزش کلمات پایه در قالب جمله و همراه با موسیقس خواهد بود. به دلیل توانایی کودکان در مهارت کلامی با آموزش ها بیشتر همگام می شوند و از این آموزش ها بسیار لذت می برند و نتیجه این آموزش ها در دوره های بعدی بسیار نمود پیدا می کند.

 اگرچه کودک در دوره مهم یادگیری زبان دوم شروع به فراگیری نکرده است، هرچه زودتر آغاز کند، بهتر است. به این معنا که شروع در سن 8 سالگی بسیار بهتر از شروع در سن 11 سالگی می باشد.جنبه های مهارتی دراز مدت کودک در یادگیری زبان دوم بسیار فراتر خواهد رفت.

 

FEFAC

 

دوره آموزشی English For All Children مخصوص رده سنی 6 تا 12 سالگی

کودکانی که دوره MEFI و یا FEFAC را به پایان می رسانند وارد این دوره آموزشی می شوند. علاوه بر گسترش مطالب شناختی، مباحث مقدماتی گرامر ( البته به صورت گفتاری) نیز در این سری کتب آغاز می گردد. آموزش گرامر به صورت مفهومی و همراه با تصویر صورت می گیرد. کودک در این دوره توانایی تولید ساختار های زبانی را کسب کرده است و همانند زبان مادری قادر است جملات صحیح را در بیان خود استفاده کند. 

 

 

EFAC

 

دوره آموزشی More English For All Children مخصوص رده سنی 6 تا 12 سالگی

پس از تکمیل دوره EFAC کودکان وارد دوره تکمیلی یادگیری زبان انگلیسی با تکیه بر مهارت زبان گفتاری (Spoken English)  می شوند. با استفاده از بازی های جدید و جذاب  مهارت زبانی کودکان بسیار پیشرفت خواهد کرد. دایره واژگان با گستره بیشتر و در قالب مسائل مربوط به کارهای روزمره آموزش داده می شود. آموزش مباحث گرامر گفتاری در این سری کتب ادامه پیدا میکند. روانی کلام و استفاده از لهجه صحیح کاملا مشهود است.

 

 

MEFAC