رویش طلایی کوچولوها|دوره والدین|تقویت نیمکره راست (مخصوص والدین)

تقویت نیمکره راست (مخصوص والدین)

 
 

چرا لازم است نیم کره راست فرزندم را تقویت کنم؟

سرعت عملکرد مغز، حافظه فوق عالی، توانایی پردازش خودکار اطلاعات با سرعت بالا، تصویرسازی ذهنی و خلاقیت از قابلیت هایی است که بسیاری از والدین به اهمیت آن پی برده اند و می دانند هر انسان با چنان توانمندی های مغزی می تواند گام های مهمی را در مسیر رشد و موفقیت بردارد.

محققان عصب روانشناسی در طول سالها پژوهش های بالینی و طولی به این دستاورد مهم رسیده اند که بهترین زمان برای پرورش قابلیت های ذهنی کودکان سنین زیر 10سال است. به زعم این محققان 70درصد رشد مغز زیر 6سال و 90درصد آن زیر 10سال اتفاق می افتد. مغز انسان قابلیت های بی نظیری دارد که برای فعال سازی و استفاده بهینه از آن لازم است انسان به فعالیت هایی دست بزند که بیشترین تعادل بین دو نیم کره مغز برقرار شود. از آنجا که در 90درصد انسان ها در سنین بالای 6 سال غلبه نیم کره چپ مغز را داریم بهترین زمان برای تقویت قابلیت های نیم کره راست سنین زیر 6 سال است.

 

رویش طلایی کوچولوها چه تفاوتی با سایر مراکز آموزشی والدین دارد؟

با علم به این موضوع محققان موسسه رویش طلایی کوچولوها از سال 1387 با مطالعات کتابخانه ای، پژوهش های میدانی و سفرهای متعدد به کشورهایی نظیر مالزی، ژاپن، سنگاپور، انگستان، اتریش، ترکیه و لهستان موفق به بومی سازی آموزش های تخصصی تقویت نیم کره راست برای اولین بار در ایران شدند و به طور خاص با بهره گیری از نظرات پروفسور مکوتو شیچیدای ژاپنی بیش از 60هزار مادر، پدر و مربی در معرض این آموزش ها قرار گرفتند. رویش طلایی تنها مرکز تخصصی پرورش قابلیت های نیم کره راست در ایران است که دست به ثبت ایده، طراحی و تولید حدود 50 عنوان محصول آموزشی اعم از سی دی و فلش کارت برای تقویت نیم کره راست، 14عنوان ترجمه کتاب های مربوط به پرورش نیم کره راست و توانایی های ذهنی برای بزرگسالان و 60 جلد کتاب تندخوانی کوانتوم برای کودکان زده است و در این راستا از بهترین کیفیت های طراحی و چاپ استفاده نموده است.

 

در دوره تقویت نیمکره راست مخصوص والدین چه می گذرد؟

در طول این سال ها تلاش کرده ایم طی چند جلسه و در 10 ساعت نحوه تقویت قابلیت های زیر را به والدین آموزش دهیم:

  • برای افزایش سرعت عملکرد مغز در جلسات خواندن، تندخوانی کوانتومی و ریاضی 63 روزه به ذکر بازی هایی در خصوص خواندن و ریاضی می پردازیم و خاطرنشان می کنیم که کودکان شما پس از این آموزش ها می توانند با سرعت بسیار بالا اطلاعات پیرامون خود را دریافت، جذب و تحلیل کنند و این توانایی در حوزه یادگیری بسیار موثر است که تنها با صرف 5 دقیقه در طول روز اتفاق می افتد.
  • برای بالابردن توانایی به خاطرسپاری اطلاعات با سرعت بالا که یکی دیگر از قابلیت های منحصر به فرد نیم کره راست است؛ بازی های حافظه ارتباط دهنده، حافظه سرعتی، حافظه فضایی، حافظه تصویری، حافظه نوری و حافظه تثبیت کننده را به والدین ارائه می دهیم؛ انجام این دسته از بازی ها نیازمند صرف روزانه 7 دقیقه در طول روز است.
  • از حیرت انگیزترین توانایی های مغز راست قابلیت تصویرسازی ذهنی است که پرداختن به نحوه پرورش این ویژگی منحصر به فرد در جلسه تخیل و آن هم با گذران فقط 1دقیقه انجام می شود.
 

مدرس این دوره کیست؟

خانم حاجی مومجی

 

چه طور می توانم در این دوره ثبت نام کنم؟

این دوره هم به شکل آفلاین و ویدیوهای ضبط شده قابل استفاده است و هم می توانید به صورت حضوری و یا آنلاین در دوره شرکت کنید و امکان ارتباط مستقیم با استاد را داشته باشید.

تهیه دوره آفلاین

ثبت نام در دوره حضوری/آنلاین