رویش طلایی کوچولوها
آیکن گفتگو با ما

دانستنی های حیطه شناختی

نابغه کوچولو

چگونه از فرزند خود یک نابغه بسازیم( بخش هفتم)

انگیزه مثبت، ما از یک فرد عادی به یک فردخارق العاده تبدیل می کند. خوش ترین خیر این است که کودک شما به طور مادرزاد دارای انگیزه طبیعی است.
نابغه آسمانی

چگونه از فرزند خود یک نابغه بسازیم( بخش ششم)

نگارش برای نبوغ یک ضرورت است، نویسندگان خوب، افکار روشنی دارند و سعی نمایید از کودکی، فرزندتان را عادت دهید که بنویسد. نابغه باید بنویسد
کودک نابغه

چگونه از فرزند خود یک نابغه بسازیم( بخش پنجم)

برای نبوغ فرزندان خود به نکاتی که در این مقاله آورده شده توجه داشته باشید...
چگونه از فرزند خود یک نابغه بسازیم

چگونه از فرزند خود یک نابغه بسازیم( بخش چهارم)

نکاتی که می تواند نیروی عقلی کودکتان را رشد دهد:
فلسفه برای کودکان و نوجوانان چیست؟

فلسفه برای کودکان و نوجوانان چیست؟

فلسفه برای کودکان (فبک) یا فکرپروری برای کودکان یا P4C یکی از شاخه‌های آموزش فلسفه است که به پرورش قدرت استدلال و تفکر فلسفی در کودکان می‌پردازد.
کودک نابغه

چگونه از فرزند خود یک نابغه بسازیم( بخش سوم)

آیا می توان نبوغ را در فرزندتان بیدار کنید ؟ این سوالی است که شاکونتالادوی نویسنده کتاب در تلاش است تا به آن پاسخ گوید. بدون شک مطالعه این کتاب برای والدین کودکان دبستانی می تواند ارزشمند و مفید واقع شود .
نابغه کودک

چگونه از فرزند خود یک نابغه بسازیم( بخش دوم)

آیا می توان نبوغ را در فرزندتان بیدار کنید ؟ فرد نابغه می تواند به کمک قدرت دانش پیشرفته، استعدادهای طبیعی پرورش یافته و اعتماد به نفس، بر رویدادها تاثیر بگذارد و سرنوشت خود را به دست گیرد.
روانشناسی کودک

چگونه از فرزند خود یک نابغه بسازیم( بخش اول)

این مقاله خلاصه ای از کتاب چگونه از فرزند خود یک نابغه بسازیم نوشته شاکونتالادوی( Shakuntala Devi ) است. آیا می توان نبوغ را در فرزندتان بیدار کنید ؟ این سوالی است که شاکونتالادوی نویسنده کتاب در تلاش است تا به آن پاسخ گوید. بدون شک مطالعه این کتاب برای والدین کودکان دبست...
چگونه فرزندی باهوش تربیت کنیم؟

چگونه فرزندی باهوش تربیت کنیم؟

همه دوست دارند فرزندان باهوش و نابغه داشته باشند. حالا نابغه هم نشد، دوست داریم اگر فرزندی داریم بسیار باهوش و فرهیخته و مودب و دوست‌داشتنی باشد...
تربیت کودک

نقش خانواده در تعلیم و تربیت کودکان انتظار پیشرفت از کودکان

خانواده در تعلیم و تربیت کودکان نقش مهمی را ایفا می کند. یکی از نکات بسیار مهم در خانواده ، ارتباط است ، یعنی والدین باید به روش های صحیح برقراری ارتباط با کودکان، آگاهی لازم را داشته باشند .
تقویت نیمکره راست مغز

راهکارهای تقویت نیمکره راست کودکان

تقویت نیمکره راست کودکان بسیار با اهمیت است. افرادی که از سمت راست مغزشان استفاده می‌کنند، تمایل به تخیل، خلاقیت و شهود دارند.
فلسفه

فلسفه‌ی کودک و خودشناسی

دوران کودکی، دوران زیرسازی، پی‌گذاری و ریشه‌دوانی وجود آدمی است. تناوری و ثمربخشی نهال وجود آدمی در آینده، بستگی به همِین ریشه‌ها در کودکی دارد. کودک از همان ابتدا خواسته یا ناخواسته در راستای این تناوری در تلاش و تکاپوست. «حس کنجکاوی» سرچشمه‌ی طرح تمام معماهای بزرگ زندگی اوست. این حس عجیب او را به ت...
۱ ۲ صفحه ۳ از ۷ ۴ ۵ ۶ ۷

 

 

آدرس : تهران،پاسداران، خیابان داوود اسلامی، نبش گلستان سوم، پلاک 59 

تلفن  مؤسسه:22777151-021 تلفن آموزشگاه:22558805-021