رويش طلایی کوچولوها
آیکن گفتگو با ما

دانستنی های حیطه جسمی حرکتی

راه داشتن فرزند زیبا و پرمو با خوردن چند میوه

راه داشتن فرزند زیبا و پرمو با خوردن چند میوه

راه داشتن فرزند زیبا از سالهای دور و حتی در میان سخنان امامان و معصومین هم گفته شده است که با داشتن یک برنامه غذایی و مصرف میوه‌های خاص می توان به نتیجه رسید. راه داشتن فرزند زیبا بیشتر مربوط به تغذیه و عادات مادر و تا حدودی پدر می‌شود که به صورت مفصل و کامل در این بخش خواهید خواند.
حواستان به پوست بچه هایتان باشد

حواستان به پوست بچه هایتان باشد

آیا می دانید آفتاب سوختگی در دوران کودکی، خطر ابتلا به بدترین نوع سرطان پوست یا همان ملانوما در بزرگسالی را 2 برابر می کند؟
بهداشت دهان و دندان کودکان

بهداشت دهان و دندان کودکان

کودکان بایستی از همان دوران کودکی ملزم به رعایت بهداشت دهان و دندان گردند تا این رفتارها در آن‌ها به‌صورت نهادینه درآید تا مشکلات دندانی آن‌ها در بزرگسالی کم و به حداقل خود کاهش یابد.
آب بازی کودک

نکات ایمنی در مورد آب بازی کودکان

کودکان به "خصوص قبل از دو سال" نمی‌توانند متوجه کاهش دمای بدنشان شوند. هنگام آب‌تنی خودتان مرتباً گردن و سرشانه‌ها و پشت و دستانشان را با آب گرم خیس کنید...
چرا بعضی از کودکان غذا نمی خورند؟

چرا بعضی از کودکان غذا نمی خورند؟

سعی کنید به کودک اعتماد نمایید او می داند که چه مقدار غذا نیاز دارد و هرگز کودک را مجبور به غذا خوردن نکنید و زمان تغذیه را به زمان جنگ تبدبل نکنید اگر نگران امتناع غذا خوردن کودک خود هستید با یک پزشک متخصص اطفال صحبت کنید.
ترس کودکان از حمام

ترس کودکان از حمام

حمام کردن را به وسیله اسباب‌بازی به بازی و شادی تبدیل کنید. به کودکان اجازه بازی در حمام و تولید کف و حباب را بدهید...
عادت های سالم تغذیه‌ای

عادت های سالم تغذیه‌ای

در این مقاله به چند روش ساده برای آموزش رفتارهای سالم تغذیه‌ای به کودکان اشاره می شود...
علت گریه  نوزاد بچیست

قولنج نوزاد باعث گریه مداوم او می شود

قولنج یا کولیک به معنای اسپاسم یا گرفتگی دردناک عضلات است. علت گریه نوزاد در اثر قولنج، دردی است که کودک در ناحیه روده یا شکم احساس می کند. هر چند که روده نوزادان مبتلا به کولیک، سالم به نظر می رسد.
علائم نشان‌دهنده رویش دندان در کودکان

علائم نشان‌دهنده رویش دندان در کودکان

چند روزی است که فرزندتان بیقراری و گریه می‌کند؟ دائم دست شما را در دهان خود می‌برد؟ میلی به غذا خوردن ندارد؟ کافی است به لثه‌های او خصوصا لثه‌های فک بالا به آرامی دست بکشید. بله، فرزندتان دارد اولین دندان‌های خود را در‌می‌آورد. در این مرحله وظیفه و مسئولیت شما به‌عنوان والدین بیش از پیش خواهد شد.
شیرخوارن از بدو تولد تا ۲ ماهگی

روش های تکامل رشد شیرخوارن از بدو تولد تا ۲ ماهگی

شیرخواران از بدو تولد نیازمند انجام فعالیت های فکری و ذهنی خاصی است. با روش های تکامل رشد شیرخوارن از بدو تولد تا ۲ ماهگی بیشتر آشنا شوید.
ریزش موی کودکان

علت ریزش موی کودکان

موی کودکان ممکن است روزی پف کند، فر شود، صاف شود و یا رنگ آن تغییر کند. برخی کودکان نیز ممکن است بخشی از موی خود را به صورت موضعی با به طور کلی از دست بدهند. لازم است است والدین در این رابطه و همچنین شامپوها و محصولات مناسب برای فرزندشان اطلاعات خود را افزایش دهند.
بیماریهایی که قد کودکان را کوتاه می کند!

بیماریهایی که قد کودکان را کوتاه می کند!

مهم‌ترین عامل تاثیرگذار در قد نهایی یک کودک، پدر و مادر او هستند. به عبارتی از یک پدر و مادر قد بلند، فرزند بلندقدی زاده می‌شود و عکس آن نیز درباره زوج‌های کوتاه قامت صادق است. ما می‌توانیم با دانستن قد پدر و مادر یک کودک، قد نهایی او را حدس بزنیم.
۱ ۲ ۳ صفحه ۴ از ۷ ۵ ۶ ۷

 

 

آدرس : تهران،پاسداران، خیابان داوود اسلامی، نبش گلستان سوم، پلاک 59 

تلفن  مؤسسه:22777151-021 تلفن آموزشگاه:22558805-021