رادین اکبرزاده

رادین اکبرزاده
من مامان رادین اکبر زاده هستم.

پررنگترین نکته در خانه کودک رویش برای من رفتار مربی ها و نوع برخورد و صحبتشون با بچه هاست... رفتارشون رو خیلی می پسندم. نوع آموزش های رویش رو دوست دارم؛ اینکه چطوری خود بچه ها با همدیگه ارتباط اجتماعی برقرار می کنن و می تونن خوب صحبت کنن. وقتی رادین شش هفت ماهش بود، من در همایش های رویش شرکت کردم و اون موقع خودم همزمان شیوه های رویش رو باهاش کار می کردم؛ خیلی برام جذاب بود که خیلی پاسخ ها رو می داد؛ حسش به من خیلی قوی بود؛ حدس می زد که نظر من در مورد موضوعات مختلف چیه. حس ششمش خیلی قوی شده بود و این برام جذاب بود. من فرزند بزرگترم رو مهد دیگه ای می بردم؛ با اینکه اون هم مهد خیلی معروفی بود و همه ازش تعریف می کردن، ولی اصلا این رفتار رو در مربیاشون نمی دیدم. من برای رادین اصلا دنبال مهد دیگه ای نرفتم. مستقیم آوردمش مهد رویش... با حضور در کلاس های رویش، راه حل های جالبی ارائه میده. خیلی خوبه که به جنبه های دیگه ای هم فکر می کنه که ممکنه جدید باشه و به نظرم خلاقیتش هم بهتر شده.

من مامان رادین اکبر زاده هستم.

پررنگترین نکته در خانه کودک رویش برای من رفتار مربی ها و نوع برخورد و صحبتشون با بچه هاست... رفتارشون رو خیلی می پسندم.

نوع آموزش های رویش رو دوست دارم؛ اینکه چطوری خود بچه ها با همدیگه ارتباط اجتماعی برقرار می کنن و می تونن خوب صحبت کنن.

وقتی رادین شش هفت ماهش بود، من در همایش های رویش شرکت کردم و اون موقع خودم همزمان شیوه های رویش رو باهاش کار می کردم؛ خیلی برام جذاب بود که خیلی پاسخ ها رو می داد؛ حسش به من خیلی قوی بود؛  حدس می زد که نظر من در مورد موضوعات مختلف چیه. حس ششمش خیلی قوی شده بود و این برام جذاب بود.

من فرزند بزرگترم رو مهد دیگه ای می بردم؛ با اینکه اون هم مهد خیلی معروفی بود و همه ازش تعریف می کردن، ولی اصلا این رفتار رو در مربیاشون نمی دیدم. من برای رادین اصلا دنبال مهد دیگه ای نرفتم. مستقیم آوردمش مهد رویش...

با حضور در کلاس های رویش، راه حل های جالبی ارائه میده. خیلی خوبه که به جنبه های دیگه ای هم فکر می کنه که ممکنه جدید باشه و به نظرم خلاقیتش هم بهتر شده.

۲۲ آذر ۱۳۹۶
نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید