هلما و زهرا کثیری

هلما و زهرا کثیری
من فاطمه شیرازی، مادر هلما و زهرا کثیری متولد 1388، هستم. در تمامی جلسه‌های رویش طلایی کوچولوها شرکت داشته‌ام. کار با این محصولات تاثیر بسیاری در پیشرفت کودکان من داشته است. این آموزش ها ارتباط فرزندانم را با مسائل ریاضی بالا برده و توانایی آن ها را در شمارش اعداد، عملیات جمع و تفریق و تشخیص عدد مورد نظر از روی نقاط، بسیار گسترش داده است. کودکانم در بخش محصولات حافظه، در تشخیص اختلاف بین دو تصویر مشابه (بازی حافظه تصویری) بسیار خوب عمل می‌کنند؛ همچنین در تعیین موقعیت تصویرها (بازی حافظه فضایی) هر دو به‌درستی انجام می‌دهند. بازی حافظه سرعتی را نیز 80 درصد درست انجام می‌دهند. این محصولات بر روی کنجکاوی در مورد اشیا و پدیده‌ها تاثیرگذار بوده و سرعت یادگیری آن ها را بسیار بالا برده به‌طوری‌که الفبا را به‌سرعت فراگرفته‌اند. محصول خواننده کوچولو، دایره واژگان کودکانم را افزایش داده و سبب پرورش اعتمادبه‌نفس و نیز داشتن ارتباط موثر با دیگران شده است.

من فاطمه شیرازی، مادر هلما و زهرا کثیری متولد 1388، هستم.

در تمامی جلسه‌های رویش طلایی کوچولوها شرکت داشته‌ام. کار با این محصولات تاثیر بسیاری در پیشرفت کودکان من داشته است.

این آموزش ها ارتباط فرزندانم را با مسائل ریاضی بالا برده و توانایی آن ها را در شمارش اعداد، عملیات جمع و تفریق و تشخیص عدد مورد نظر از روی نقاط، بسیار گسترش داده است.

کودکانم در بخش محصولات حافظه، در تشخیص اختلاف بین دو تصویر مشابه (بازی حافظه تصویری) بسیار خوب عمل می‌کنند؛ همچنین در تعیین موقعیت تصویرها (بازی حافظه فضایی) هر دو به‌درستی انجام می‌دهند. بازی حافظه سرعتی را نیز 80  درصد درست انجام می‌دهند.

این محصولات بر روی کنجکاوی در مورد اشیا و پدیده‌ها تاثیرگذار بوده و سرعت یادگیری آن ها را بسیار بالا برده به‌طوری‌که الفبا را به‌سرعت فراگرفته‌اند.

محصول خواننده کوچولو، دایره واژگان کودکانم را افزایش داده و سبب پرورش اعتمادبه‌نفس و نیز داشتن ارتباط موثر با دیگران شده است.

من از 1 تا 10 امتیاز 10 را به موسسه رویش طلایی کوچولوها می‌دهم.

تاریخ تنظیم: 24/12/1392     

۲۴ اسفند ۱۳۹۲
نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید