سبد خرید

مبینا محمدمیرزائی

مبینا محمدمیرزائی
من زهرا نوروزی، مادر مبینا محمدمیرزایی متولد 1385، هستم. دخترم با استفاده از این بازی ها توانسته شمارش و تشخیص اعداد از روی نقاط را بسیار عالی فرا بگیرد. او در کار با محصولات حافظه مانند حافظه فضایی، تصویری و ارتباط‌دهنده به‌خوبی عمل می‌کند. محصول خواننده کوچولو بر افزایش دایره واژگان دخترم تاثیر به‌سزایی داشته و به توانایی تلفظ درست واژگان دست یافته است. هوش و گیرایی مبینا رشد بسیاری داشته و سبب شده در یادگیری قرآن بسیار موثر باشد. او سعی در خواندن کلمه‌ها و جمله‌های ناآشنا دارد و به‌راحتی می‌تواند کتاب بخواند. دخترم علاقه بسیاری به بازی توپ انرژی و بازی های فکری دارد. این آموزش ها سبب شده تا مبینا شادابی، سرزندگی و اعتمادبه‌نفس پیدا کرده و بسیار مسئولیت‌پذیر باشد.
محصولات، آموزش ها و جزوه‌ها بسیار کامل و قابل درک بودند.

من زهرا نوروزی، مادر مبینا محمدمیرزایی متولد 1385، هستم.

دخترم با استفاده از این بازی ها توانسته شمارش و تشخیص اعداد از روی نقاط را بسیار عالی فرا بگیرد.

او در کار با محصولات حافظه مانند حافظه فضایی، تصویری و ارتباط‌دهنده به‌خوبی عمل می‌کند.

محصول خواننده کوچولو بر افزایش دایره واژگان دخترم تاثیر به‌سزایی داشته و به توانایی تلفظ درست واژگان دست یافته است. هوش و گیرایی مبینا رشد بسیاری داشته و سبب شده در یادگیری قرآن بسیار موثر باشد. او سعی در خواندن کلمه‌ها و جمله‌های ناآشنا دارد و به‌راحتی می‌تواند کتاب بخواند.

دخترم علاقه بسیاری به بازی توپ انرژی و بازی های فکری دارد. این آموزش ها سبب شده تا مبینا شادابی، سرزندگی و اعتمادبه‌نفس پیدا کرده و بسیار مسئولیت‌پذیر باشد.
محصولات، آموزش ها و جزوه‌ها بسیار کامل و قابل درک بودند.

من از شماره 1 تا 10 امتیاز 9 را به موسسه رویش طلایی کوچولوها می‌دهم.

تاریخ تنظیم:  12/12/1392

۱۲ اسفند ۱۳۹۲
نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید