سونیا سمیعی مقدم

سونیا سمیعی مقدم
من نرجس عباسی‌راد، مادر سونیا سمیعی‌مقدم متولد 1389، هستم. از شرکت در دوره‌های آموزشی موسسه رویش طلایی کوچولوها بسیار راضی می‌باشم. کار با محصولات ریاضی بر روی ارتباط فرزندم با مفاهیم و مسائل ریاضی و توانایی شمارش اعداد بسیار موثر بوده است. محصولات حافظه تاثیر بسیار خوبی داشته؛ همچنین حافظه شنیداری و سرعت یادگیری او بسیار عالی است و شعر و موارد دیگر را با یک‌بار شنیدن از حفظ می‌شود. محصول خواننده توانست دایره واژگان او را افزایش دهد و کلمه‌ها را به‌خوبی شناسایی و تلفظ کند. سونیا در کشیدن نقاشی خلاق، توصیف خلاقانه از منظره‌ها و تصویرها و نیز داستان‌گویی با دیدن تصویرها بسیار موثر بوده است. این آموزش ها توانایی عاطفی و ارتباطی دخترم را بالا برده و سبب شادابی، اعتمادبه‌نفس و استقلال او شده است. با استفاده از روش تلقین، سونیا توانست صبح ها زود از خواب بیدار شود و نیز خوش‌اخلاق شده و همکاری گروهی را درک کند.

من نرجس عباسی‌راد، مادر سونیا سمیعی‌مقدم متولد 1389، هستم.

از شرکت در دوره‌های آموزشی موسسه رویش طلایی کوچولوها بسیار راضی می‌باشم.

کار با محصولات ریاضی بر روی ارتباط فرزندم با مفاهیم و مسائل ریاضی و توانایی شمارش اعداد بسیار موثر بوده است.

محصولات حافظه تاثیر بسیار خوبی داشته؛ همچنین حافظه شنیداری و سرعت یادگیری او بسیار عالی است و شعر و موارد دیگر را با یک‌بار شنیدن از حفظ می‌شود.

محصول خواننده توانست دایره واژگان او را افزایش دهد و کلمه‌ها را به‌خوبی شناسایی و تلفظ کند.

سونیا در کشیدن نقاشی خلاق، توصیف خلاقانه از منظره‌ها و تصویرها و نیز داستان‌گویی با دیدن تصویرها بسیار موثر بوده است.

این آموزش ها توانایی عاطفی و ارتباطی دخترم را بالا برده و سبب شادابی، اعتمادبه‌نفس و استقلال او شده است. با استفاده از روش تلقین، سونیا توانست صبح ها زود از خواب بیدار شود و نیز خوش‌اخلاق شده و همکاری گروهی را درک کند.

من از آموزش ها، جزوه‌های آموزشی بسیار راضی می‌باشم و از 1 تا 10 نمره 7 را به موسسه رویش طلایی کوچولوها خواهم داد.

تاریخ تنظیم 15/12/1392

۱۵ اسفند ۱۳۹۲
نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید