آروین نظری

آروین نظری
اینجانب زهرا پورآقایی، مادر آروین نظری متولد 1390 هستم. کار با محصولات برروی ارتباط فرزندم با مفاهیم و مسائل ریاضی، توانایی شمارش اعداد و حل معادلات تاثیر خوبی داشته است. آموزش های خواندن و نوشتن برروی کنجکاوی برای خواندن کلمه‌ها، کشیدن شکل حروف و همچنین افزایش دایره واژگان او بسیار موثر بوده است. محصولات در داستان‌گویی با دیدن تصاویر و ابداع بازی های خلاق تاثیر خوبی داشته است. کنجکاوی، سرعت یادگیری و تشخیص روابط بین اشیا در او بالا رفته و سبب شده شعرهای بسیاری را از حفظ کند. توانایی ارتباطی و عاطفی آروین پیشرفت بسیاری داشته و محصولات در رفع پرخاشگری، کاهش وابستگی و داشتن ارتباط موثر با اطرافیان تاثیر به‌سزایی گذاشته است. همچنین از روش تلقین راضی می‌باشم. آموزش ها و جزوه‌های آموزشی به‌طور کامل قابل درک و مناسب بودند.

اینجانب زهرا پورآقایی، مادر آروین نظری متولد 1390 هستم.

کار با محصولات برروی ارتباط فرزندم با مفاهیم و مسائل ریاضی، توانایی شمارش اعداد و حل معادلات تاثیر خوبی داشته است.

آموزش های خواندن و نوشتن برروی کنجکاوی برای خواندن کلمه‌ها، کشیدن شکل حروف و همچنین افزایش دایره واژگان او بسیار موثر بوده است. محصولات در داستان‌گویی با دیدن تصاویر و ابداع بازی های خلاق تاثیر خوبی داشته است.

کنجکاوی، سرعت یادگیری و تشخیص روابط بین اشیا در او بالا رفته و سبب شده شعرهای بسیاری را از حفظ کند. توانایی ارتباطی و عاطفی آروین پیشرفت بسیاری داشته و محصولات در رفع پرخاشگری، کاهش وابستگی و داشتن ارتباط موثر با اطرافیان تاثیر به‌سزایی گذاشته است. همچنین از روش تلقین راضی می‌باشم. آموزش ها و جزوه‌های آموزشی به‌طور کامل قابل درک و مناسب بودند.

من از نمره 1 تا 10 امتیاز 7 را به موسسه رویش طلایی کوچولوها می‌دهم.

تاریخ تنظیم 6/1/1392


۶ فروردین ۱۳۹۲
نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید