سبد خرید
رویش طلایی کوچولوها|نمایش جزییات خبر

امیرمهدی رستمی

امیرمهدی رستمی
من زهرا نورورزی، مادر امیرمهدی رستمی متولد 1387 هستم. در تمام جلسه‌های موسسه رویش طلایی کوچولوها شرکت داشته‌ام. آموزش ها بر روی ارتباط فرزندم با مفاهیم ریاضی بسیار موثر بوده؛ او توانسته بیشتر معادلات ریاضی را به‌خوبی پاسخ دهد و در شمارش اعداد پیشرفت فراوانی داشته باشد. محصولات حافظه را بسیار دوست دارد و تاثیر فوق‌العاده‌ای بر او داشته است. محصول باغ آیه‌ها سبب شد تا فرزندم تاکنون 20 سوره را حفظ کند. آموزش ها توانست سرعت یادگیری امیرمهدی را بسیار افزایش دهد؛ برای مثال او 40 شعر را از حفظ است و در پیش‌دبستانی بسیار عالی عمل می‌کند و هوش بالایی دارد. در بخش محصولات زبان او می‌تواند بدون تصویر بخواند و کلمه‌ها را تکرار کند. محصولات بر روی افزایش دایره واژگان فرزندم، توانایی تلفظ درست واژگان، سعی در خواندن کلمه‌های آشنا و کنجکاوی برای خواندن کلمه‌های ناآشنا بسیار موثر بوده است. امیرمهدی، در ابداع بازی های خلاق رشد بسیاری داشته و با جمع‌کردن باتریها چیزهای مختلفی درست می‌کند.

من زهرا نورورزی، مادر امیرمهدی رستمی متولد 1387 هستم.

در تمام جلسه‌های موسسه رویش طلایی کوچولوها شرکت داشته‌ام. آموزش ها بر روی ارتباط فرزندم با مفاهیم ریاضی بسیار موثر بوده؛ او توانسته بیشتر معادلات ریاضی را به‌خوبی پاسخ دهد و در شمارش اعداد پیشرفت فراوانی داشته باشد.

محصولات حافظه را بسیار دوست دارد و تاثیر فوق‌العاده‌ای بر او داشته است.

محصول باغ آیه‌ها سبب شد تا فرزندم تاکنون 20 سوره را حفظ کند. آموزش ها توانست سرعت یادگیری امیرمهدی را بسیار افزایش دهد؛ برای مثال او 40 شعر را از حفظ است و در پیش‌دبستانی بسیار عالی عمل می‌کند و هوش بالایی دارد.

در بخش محصولات زبان او می‌تواند بدون تصویر بخواند و کلمه‌ها را تکرار کند.

محصولات بر روی افزایش دایره واژگان فرزندم، توانایی تلفظ درست واژگان، سعی در خواندن کلمه‌های آشنا و کنجکاوی برای خواندن کلمه‌های ناآشنا بسیار موثر بوده است.

امیرمهدی، در ابداع بازی های خلاق رشد بسیاری داشته و با جمع‌کردن باتری ها چیزهای مختلفی درست می‌کند.

او خود را مانند موجودی خیالی تصور می‌کند.

پسرم توانایی ارتباطی و عاطفی بالایی پیدا کرده و این آموزش ها بر روی شادابی، سرزندگی و استقلال او موثر بوده است.

استفاده از روش تلقین سبب شد تا مشکل امیرمهدی در غذاخوردن رفع بشود. به‌طور کلی آموزش ها و جزوه‌ها بسیار کامل، مناسب و قابل درک بودند.

من از 1 تا 10 امتیاز 6 را به موسسه رویش طلایی کوچولوها می‌دهم. 

تاریخ تنظیم:  22/12/1392  

۲۲ اسفند ۱۳۹۲
نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید