سبد خرید
رویش طلایی کوچولوها|نمایش جزییات خبر

امیرکوروش زارعی

امیرکوروش زارعی
اینجانب تینوش سراجی، مادر امیرکوروش زارعی، متولد 1388، هستم. در جلسه‌های آموزشی موسسه رویش طلایی کوچولوها (1391) شرکت داشته‌ام. سرعت یادگیری فرزندم بسیار افزایش یافته است. او در بازی واژگان، برای مثال وقتی به او می‌گویم کلمه‌ای را بگو که با حرف "چ" شروع شود؛ به‌سرعت چند کلمه را نام می‌برد. فرزندم با مفاهیم ریاضی آشنایی پیدا کرده و در شمارش اعداد و حل معادلات تاحدودی توانایی پیدا کرده است. بازی های حافظه را بسیار بادقت و عالی پاسخ می‌دهد؛ برای مثال از ابتدا علاقه فراوانی به بازی حافظه نوری نشان می‌داد و کارت ها را با هیجان بسیاری می‌خواند و درست ادا می‌کرد. عملکرد او در یادگیری و به‌خاطرسپاری کارت های میوه، وسیله‌های خانه، حیوانات و وسیله نقلیه بسیار عالی بود. او مکان‌یابی و بازی حافظه فضایی را بسیار با مهارت پاسخ می‌دهد؛ همچنین حافظه سرعتی را بسیار خوب انجام می‌دهد. پسرم از لحاظ دیداری توجه بسیار خوبی به موضوع ها دارد؛ برای مثال وقتی حافظه تصویری را به او نشان می‌دهم خیلی سریع متوجه تفاوت بین شکل ها می‌شود و هم‌اکنون بخش سخت این بازی را با او کار می‌کنم.

اینجانب تینوش سراجی، مادر امیرکوروش زارعی، متولد 1388، هستم.

در جلسه‌های آموزشی موسسه رویش طلایی کوچولوها (1391) شرکت داشته‌ام.

سرعت یادگیری فرزندم بسیار افزایش یافته است. او در بازی واژگان، برای مثال وقتی به او می‌گویم کلمه‌ای را بگو که با حرف "چ" شروع شود؛ به‌سرعت چند کلمه را نام می‌برد.

فرزندم با مفاهیم ریاضی آشنایی پیدا کرده و در شمارش اعداد و حل معادلات تاحدودی توانایی پیدا کرده است.

بازی های حافظه را بسیار بادقت و عالی پاسخ می‌دهد؛ برای مثال از ابتدا علاقه فراوانی به بازی حافظه نوری نشان می‌داد و کارت ها را با هیجان بسیاری می‌خواند و درست ادا می‌کرد. عملکرد او در یادگیری و به‌خاطرسپاری کارت های میوه، وسیله‌های خانه، حیوانات و وسیله نقلیه بسیار عالی بود. او مکان‌یابی و بازی حافظه فضایی را بسیار با مهارت پاسخ می‌دهد؛ همچنین حافظه سرعتی را بسیار خوب انجام می‌دهد.

پسرم از لحاظ دیداری توجه بسیار خوبی به موضوع ها دارد؛ برای مثال وقتی حافظه تصویری را به او نشان می‌دهم خیلی سریع متوجه تفاوت بین شکل ها می‌شود و هم‌اکنون بخش سخت این بازی را با او کار می‌کنم.

در بازی خواندن با دست عملکرد بسیار خوبی دارد و تا 7 کارت را به‌درستی حس می‌کند و نام می‌برد.

علاقه بسیاری به محصول زبان دارد و همراه با آن تکرار می‌کند.

محصول حافظه تثبیت‌کننده را به‌خوبی کار می‌کند و تعداد 20 کارت را درست پاسخ می‌دهد.

کوروش بسیار خجالتی بود و و با کسی ارتباط برقرار نمی‌کرد؛ اما الان رابطه بسیار موثر و خوبی با اطرافیان پیدا کرده و در پیداکردن دوست بسیار موفق بوده است.

به‌طورکلی از آموزش ها و محصولات بسیار راضی می‌باشم و از 1 تا 10 امتیاز 10 را به موسسه رویش طلایی کوچولوها می‌دهم.

۱۵ اسفند ۱۳۹۲
نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید