سبد خرید

امیرعلی حبیبی

امیرعلی حبیبی
اینجانب معصومه جان‌بزرگی، مادر امیرعلی حبیبی، متولد 1387، هستم.
در تمام جلسه‌های موسسه رویش طلایی کوچولوها (تیرماه 1392) شرکت داشته‌ام و حدود 7 ماه است که این آموزش ها را باتوجه به تولد فرزند دومم این کار را قطع نکردم. سرعت یادگیری او در تمام زمینه‌ها فو‌ق‌العاده بالا رفته؛ امیرعلی با یک یا دو مرتبه تکرار توانسته شعرهای بسیاری را از حفظ کند. او عاشق ورزش کردن است و هر حرکت و بازی جدید را به‌سرعت فرامی‌گیرد. پسرم همیشه اگر از موردی ناراحت می‌شد گریه می‌کرد اما اکنون با صحبت کردن نارضایتی خود را به‌راحتی می‌گوید. علاقه بسیاری به محصولات زبان دارد و بادقت آنها را می‌بیند و تکرار می‌کند. او ادامه داستان bus را به‌صورت پانتومیم برای من اجرا می‌کند تا من حدس بزنم. امیرعلی رابطه بسیار خوبی با مفاهیم ریاضی پیدا کرده و توانایی شمارش اعداد را پیدا کرده و عملیات جمع و تفریق را به‌خوبی و بدون استفاده از انگشت ها پاسخ می‌دهد. او اشیا و وسیله‌های کوچک و ریز در اتاق، مهدکودک، خیابان و... را با دقت و تمرکز بسیار می‌بیند. فرزندم حروف الفبا را به‌خوبی می‌شناسد و کلمه‌ها را درست تلفظ می‌کند.

اینجانب معصومه جان‌بزرگی، مادر امیرعلی حبیبی، متولد 1387، هستم.

در تمام جلسه‌های موسسه رویش طلایی کوچولوها (تیرماه 1392) شرکت داشته‌ام و حدود 7 ماه است که این آموزش ها را باتوجه به تولد فرزند دومم این کار را قطع نکردم. سرعت یادگیری او در تمام زمینه‌ها فو‌ق‌العاده بالا رفته؛ امیرعلی با یک یا دو مرتبه تکرار توانسته شعرهای بسیاری را از حفظ کند.

او عاشق ورزش کردن است و هر حرکت و بازی جدید را به‌سرعت فرامی‌گیرد.

پسرم همیشه اگر از موردی ناراحت می‌شد گریه می‌کرد اما اکنون با صحبت کردن نارضایتی خود را به‌راحتی می‌گوید.

علاقه بسیاری به محصولات زبان دارد و بادقت آنها را می‌بیند و تکرار می‌کند. او ادامه داستان bus را به‌صورت پانتومیم برای من اجرا می‌کند تا من حدس بزنم.

امیرعلی رابطه بسیار خوبی با مفاهیم ریاضی پیدا کرده و توانایی شمارش اعداد را پیدا کرده و عملیات جمع و تفریق را به‌خوبی و بدون استفاده از انگشت ها پاسخ می‌دهد. او اشیا و وسیله‌های کوچک و ریز در اتاق، مهدکودک، خیابان و... را با دقت و تمرکز بسیار می‌بیند.

فرزندم حروف الفبا را به‌خوبی می‌شناسد و کلمه‌ها را درست تلفظ می‌کند. حروف الفبا را کنار هم می‌چیند و و قتی کلمه‌ای را برایش هجی می‌کنم مانند همان می‌نویسد. بازی های حافظه را بسیار عالی پاسخ می‌دهد و روز به روز پیشرفت می‌کند.

دو دور بازی تثبیت‌کننده را با او کار کردم و می‌تواند هربار چهار تصویر را به‌خاطر بسپارد.

بازی خواندن با دست و حس های متضاد را بسیار خوب پاسخ می‌دهد. روابط اجتماعی و عاطفی و اعتمادبه‌نفس امیرعلی بسیار گسترده شده و احترام گذاشتن به احساس خود و دیگران برایش بسیار مهم است.

آموزش ها و محصولات موسسه رویش طلایی کوچولوها بسیار موثر بوده و از این موسسه بسیار راضی می‌باشم.

من از امتیاز 1 تا 10 نمره 10 را به موسسه رویش طلایی کوچولوها می‌دهم.

۱۵ اسفند ۱۳۹۲
نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید