ماهان نجاری

ماهان نجاری
من ساناز ثبات، مادر ماهان نجاری متولد 1389، هستم. کودک من در حین یادگیری این آموزش ها، توانسته ارتباط موثری با مفاهیم ریاضی برقرار کند و شمارش اعداد را به‌خوبی یاد بگیرد. فرزندم در بازی های حافظه (حافظه تصویری، فضایی و سرعتی) را بسیار خوب انجام می‌دهد. با خرید محصول خواننده، دایره واژگان او افزایش یافته و سعی در تولید آوای واژگان جدید و ناآشنا و درک واژگان، بسیار موثر بوده است. ماهان، داستان های بسیاری می‌گوید. این محصولات برروی کنجکاوی، سوال‌کردن، سرعت یادگیری و سرعت انجام‌دادن کارها بسیار موثر بوده است. فرزندم سی‌دی‌های زبان را بادقت گوش می‌کرد و بسیار خوب و موثر بود. من از روش تلقین برای گرفتن فرزندم از پوشک استفاده کردم. به‌طور کلی شیوه راضی‌کننده‌ای است و این آموزش ها بسیار قابل درک، مناسب و کامل می‌باشد. پیشنهاد من این است که در تهران مهدکودک رویش طلایی کوچولوها دایر شود.

من ساناز ثبات، مادر ماهان نجاری متولد 1389، هستم.

کودک من در حین یادگیری این آموزش ها، توانسته ارتباط موثری با مفاهیم ریاضی برقرار کند و شمارش اعداد را به‌خوبی یاد بگیرد. فرزندم در بازی های حافظه (حافظه تصویری، فضایی و سرعتی) را بسیار خوب انجام می‌دهد.

با خرید محصول خواننده، دایره واژگان او افزایش یافته و سعی در تولید آوای واژگان جدید و ناآشنا و درک واژگان، بسیار موثر بوده است. ماهان، داستان های بسیاری می‌گوید.

این محصولات برروی کنجکاوی، سوال‌کردن، سرعت یادگیری و سرعت انجام‌دادن کارها بسیار موثر بوده است.

فرزندم سی‌دی‌های زبان را بادقت گوش می‌کرد و بسیار خوب و موثر بود.

من از روش تلقین برای گرفتن فرزندم از پوشک استفاده کردم. به‌طور کلی شیوه راضی‌کننده‌ای است و این آموزش ها بسیار قابل درک، مناسب و کامل می‌باشد.

پیشنهاد من این است که در تهران مهدکودک رویش طلایی کوچولوها دایر شود.

من از نمره 1 تا 10 نمره 9 را به موسسه رویش طلایی کوچولوها می‌دهم. 

تاریخ تنظیم 15/12/1392

۱۵ اسفند ۱۳۹۲
نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید