رویش طلایی کوچولوها
 
آیکن گفتگو با ما آیکن چت ایتا آیکن گفتگو با ما
رویش طلایی کوچولوها / فروشگاه / راهنمای ثبت نام در سایت

برای استفاده از برخی از خدمات سایت لازم است در سایت برای خودتان حساب کاربری ایجاد نمایید و در سایت به صورت رایگان عضو شوید.
این خدمات شامل خرید از فروشگاه سایت، مشاهده جلسات دوره نیمکره راست ویژه والدین، استفاده از تالار گفتگو سایت، ... میباشد.
برای شروع لازم است در بالای صفحه خانه سایت بر روی "ایجاد حساب کاربری" کلیک نمایید:

راهنمای ثبت نام در سایت 01سپس فرم زیر را که اطلاعات اولیه شما را شامل میشود پر نمایید.

سپس فرم زیر را که اطلاعات اولیه شما را شامل میشود پر نمایید.

راهنمای ثبت نام در سایت 02

نکاتی در راستای پر کردن فرم:

ایمیل:
در این فرم لازم است یک راه ارتباطی از شما برای ما معرفی شود تا سایت ما شما را به عنوان یک کاربر حقیقی شناسایی نماید. این راه ارتباطی در سایت ما "ایمیل" کاربران در نظر گرفته شده است. هرچند بسیاری از سایتها از شماره موبایل برای این راه استفاده میکنند ولی ما برای احترام بیشتر به کاربرانی که نسبت به درج شماره موبایل به عنوان یک راه ارتباطی بسیار شخصی در دنیای واقعی دارای حساسیت هستند راه ارتباطی ایمیل را انتخاب کرده ایم. چنانچه شما آدرس ایمیل شخصی برای خودتان ندارید در درجه اول پیشنهاد میکنیم که برای راحتی کار در فضای مجازی اقدام به ایجاد یک آدرس ایمیل نمایید تا هم در سایت ما استفاده نمایید هم در سایر سایتهایی با شرایط مشابه سایت ما.

شناسه کاربری:
شناسه کاربری آن نام مستعاری است که سایر کاربران شما را در سایت با آن عنوان خواهند شناخت. البته چنانچه شما فعالیتی در تالار گفتگو سایت داشته باشید شناسه کاربری شما در کنار پیامهای شما ثبت خواهد شد که سایر کاربران خواهند دید در غیراینصورت صرفا یک نام مستعار برای شما برای استفاده از خدمات سایت است. این نام برای هر کاربر منحصر به فرد است و اگر نام انتخابی شما قبلا توسط کاربر دیگری انتخاب شده باشد لازم است شما نام دیگری را برگزینید یا مثلا عدد یا کاراکتری را ابتدا یا انتهای نام کاربری اضافه نمایید.
راهنمای ثبت نام در سایت 03

 

 گذرواژه:
گذرواژه یا رمز عبور برای امنیت بیشتر حساب کاربری شما لازم است که شامل حروف و اعداد و کاراکتر باشد تا در سایت مورد پذیرش قرار بگیرد به عنوان مثال Gfok#123  رمز شامل اعداد (که حروف بزرگ و کوچک در آن مهم است) ، حروف و کاراکتر است و مورد تایید است
راهنمای ثبت نام در سایت 04 پس از پر کردن فرم در انتها لازم است برای عدم تشخیص شما به عنوان یک ربات کد نشان داده شده را در مکان مخصوص خودش وارد نمایید و بعد گزینه ارسال فرم را بزنید.

راهنمای ثبت نام در سایت 05

 بعد از ارسال فرم ثبت نام صفحه زیر برای شما باز میشود

که لازم است وارد آن ایمیلی که در فرم درج کرده اید بشوید و ایمیل ارسال شده از طرف سایت ما را باز نمایید و لینک فعالسازی ای که در آن برای شما ارسال شده است را کلیک نمایید تا حساب کاربری شما برای استفاده از خدمات سایت فعال شود
در این مرحله چنانچه ایمیلی از طرف سایت برای شما ارسال نشد لطفا از طریق ارسال پیام در پیام رسانی که روی صفحه به شما نمایش داده میشود (ایتا) به پشتیبان سایت پیام ارسال نمایید و یا با موسسه تماس بگیرید که شما را برای ارتباط با پشتیبان سایت راهنمایی نمایند.
راهنمای ثبت نام در سایت 06