رویش طلایی کوچولوها
 
آیکن گفتگو با ما آیکن چت ایتا آیکن گفتگو با ما

برای داشتن یک کودک نابغه چه کاری انجام دهیم؟

برای داشتن یک کودک نابغه چه کاری انجام دهیم؟
​ استقلال: استقلال به نبوغ کودک قدرت می بخشد اگر کودک شما از برآورده کردن خواسته های شما در خود مطمئن نباشد نمی تواند نبوغ خود را نشان دهد. کودک اگر از مواجهه با ناخوشایندی مطمئن باشد به دنبال نبوغ و ابرازات آن نخواهد رفت. همچنین استقلال در کودک شما اعتماد به نفس را تقویت می کند.

 

کنجکاوی:

کودک تان را به طور غیر مستقیم وادار به سئوال از هر کس و هر چیزی البته نه در رابطه با مسائل شخصی کنید. کنجکاوی کودک او را در راستای کشف شرایط و محیط و هر چیزی قرار می دهد. به سئوالات کودک خود با اهمیت و احترام پاسخ دهید تا او به اهمیت پاسخ دادن به سئوال و جستجو برای پاسخ سئوال پی ببرد.

خلاقیت:

کودکان اغلب تخیلاتی دارند کم و یا بیشتر در بین آنها متفاوت است اما وجود دارد آنها را به مسیر درست هدایت کنید . به عنوان مثال اگر کودک شما در انجام کاری بی انگیزه است با ایجاد خیالی از یک اسطوره موفق در ذهنش او را تشویق کنید البته کاملا غیر مستقیم.

تصور مثبت از خود:

قدم اصلی در ایجاد تمرکز و خود باوری و در نهایت موفقیت داشتن تصور مثبت از خود است که شما تنها کسی هستید که می توانید آن را ایجاد کنید. کودکتان وقتی کاری انجام می دهد او را تشویق کرده و به او بگویید "عالی بود زود باش برو به پدرت هم نشان بده "

الگو های برتر برایش قرار دهید و او را به آنها شباهت دهید و نقاط مثبت او را با آن شخص موفق تطبیق دهید.
مینا عباسی
۱۳۹۵/۰۳/۱۱ Germany
0
0
0

وای این مطلب خیلی جالب بود من خیلی دوست دارم استعداد کودکم را پرورش دهم آیا شما آموزشگاه برای رشد و پرورش ذهنی کودک هم دارید ؟ من چطور می توانم با موسسه و آموزشگاه شما آَشنا شوم؟ لطفا راهنمایی ام کنید

ادمین رویش
۱۳۹۵/۰۳/۱۲ Germany
0
0
0

با عرض سلام از نظر ارزنده شما متشکرم بله آموزشگاه رویش در تهران و قم شعبه داره. و تمرکز ش بر پرورش نیمکره راست و بالا بردن توانمندی ذهنی کودکان زیر ده سال است. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید: 021-22847107-021-26703620


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید