آیکن گفتگو با ما

۲۴ آذر ۱۳۹۵ بازدید: ۵۷۳

ابوالفضل غفاری

من فاطمه رجبعلی‌وند، مادر ابوالفضل غفاری متولد 1387، هستم.

در دوره‌های آموزشی موسسه رویش طلایی کوچولوها، شاهد تاثیر و پیشرفت بسیاری در کودکم بوده‌ام. از جمله اینکه اعداد را تا 100 به فارسی و انگلیسی می‌شمارد و در معادلات ریاضی بسیار خوب عمل می‌کند. تمام محصولات حافظه توانسته تاثیر بسیار بالایی بر فرزندم بگذارد؛ سرعت یادگیری فرزندم بسیار عالی است.

 او قرآن را بسیار سریع، با لحن کامل، به‌خاطر می‌سپارد و شعرهای بسیاری را از حفظ است. کودکم، خواندن را به‌طور کامل بلد است و تمام کتاب قصه‌ها را می‌تواند بخواند.

دایره واژگان ابوالفضل بسیار گسترش یافته و کنجکاوی بسیاری برای خواندن، کشیدن شکل حروف و آشنایی با کلمه‌های ناآشنا دارد. فرزندم ذهن‌خوانی هم می کند و بدون اینکه به او چیزی بگویم، متوجه می‌شود که می‌خواهم چه کاری را انجام دهم.

خلاقیت ابوالفضل  در زمینه نقاشی خلاق، تفسیر خلاقانه پدیده‌ها و تصور خود به‌عنوان موجودی خیالی روبه منو هیجان زده کرده است.

 محصولات تاثیر بسیاری در شادابی، رفع گوشه‌گیری، کم‌رویی، استقلال کودک و کاهش وابستگی او داشته است. همچنین با استفاده از روش تلقین، لجبازی و عادت زود قهر کردن او برطرف شد. من از 1 تا 10 امتیاز 8 را به موسسه رویش طلایی کوچولوها می‌دهم.. 


 ابوالفضل غفاری

مهدیار مشرقی

 

 مهدیار مشرقی
 

 مهدیار مشرقی متولد 1390

من مادر مهدیار هستم از وقتی با موسسه رویش طلایی کوچولوها آشنا شدم، پیشرفت و رشد زیادی را در کودکم دیدم.

 بازیهای حافظه را بسیار عالی پاسخ می‌دهد و محصولات را خیلی دوست دارد؛ مهدیار  علاقه زیادی به بازی خواندن با دست دارد.

 او کارهای خلاقانه بسیاری انجام می‌دهد؛ برای مثال در مورد نقاشی خلاق و با دیدن تصویر شروع به داستان گویی می کند.و پرسشهای خلاقانه می‌پرسد؛ و یا لوله بخارشو را برمی‌دارد و به‌عنوان گیتار، تفنگ، جارو و... از آن استفاده کرده با آن بازی می‌کند.

 با استفاده از محصولات زبان، می‌تواند با دیدن تصاویر، واژه مورد نظر را بگوید و باتوجه به سن کمش، توانسته تعدادی شعر انگلیسی را حفظ کند.

 یادگیری او بسیار افزایش یافته و از هوش بسیار بالایی برخوردار می‌باشد. فرزندم، حس ششم خوبی دارد و می‌تواند فکرهای من را بدون اینکه به او چیزی بگویم، بخواند و حدس بزند.

من از روش تلقین برای موارد بسیاری ازجمله برای از شیر گرفتن استفاده کردم. به‌طور کلی آموزشها، کلاسها و راهنمایی مسئولان بسیار کامل و خوب بوده و من از 1 تا 10 امتیاز 10 را به موسسه رویش طلایی کوچولوها می‌دهم 

تاریخ تنظیم 12/3/93

 


فاطمه‌سارا میرزایی

 معصومه بختیاری، مادر فاطمه‌سارا میرزایی، متولد 1388

 با خرید محصولات و پس از آن کار با کودکم شاهد تغییرات  بسیاری در او بوده‌ام.

ارتباط او با مفاهیم ریاضی بسیار خوب شده و در شمارش اعداد بسیار عالی عمل می‌کند و معادلات را به‌خوبی پاسخ می‌دهد.

سی‌دی‌های استادجمع و ضرب را بسیار دوست دارد و همراه آن تکرار می‌کند.

دخترم دقت و توجه بسیاری دارد و تمام اتفاقات و پدیده‌ها را با جزيیات کامل به‌خاطر می‌سپارد.

 کارهایش را بادقت و سرعت انجام می‌دهد و پس از انجام کارهایش به من و یا دوستانش کمک می‌کند.

فرزندم اعتمادبه‌نفس بسیار بالایی دارد و احساسات، نیازها و حرفهایش را به‌خوبی بیان می‌کند؛ همچنین روابط اجتماعی قوی‌ و موثری با دوستان، اطرافیان دارد.

 این آموزشها در پیشرفت و سرعت یادگیری او بسیار موثر بوده است.

دخترم به‌محض اینکه تصویر و شکلی را می‌بیند موضوع مورد نظر در شکل را متوجه می‌شود.

 با استفاده از محصول خواننده، فاطمه‌سارا دایره لغاتش زیاد شده؛او می‌تواند کلمه‌ها و حروف را به‌درستی تلفظ کند و با دیدن آن کلمه‌ها در تلویزیون و کتاب، آنها را شناسایی می‌کند و سعی در کشیدن شکل آنها دارد.

 تخیل او بسیار گسترده‌تر شده و با شنیدن یک داستان، خودش ادامه آن را می‌گوید.

او وقتی در مورد موضوعی نقاشی می‌کند به‌راحتی می‌تواند موضوع مورد نظرش را در نقاشی بکشد.

فرزندم از ابتدا در کار با محصول ادراک فراحسی بسیار عالی عمل می‌کرد و اکنون در بازی حافظه تصویری، در سطح سخت می‌باشد.

 در بازی حافظه فضایی و مکان‌یابی تصویرها پیشرفت فراوانی داشته است.             تاریخ تنظیم 92/2/11

 

در یادگیری حافظه نوری، بخش میوه‌ها، حیوانات و وسیله‌های خانه فوق‌العاده پیشرفت کرده است.

 در بازی خواندن بادست، حسهای گرم، سرد، خیس، خشک، صاف و برجسته را به‌خوبی شناسایی می‌کند.

محصول تثبیت‌کننده را نیز بسیار درست پاسخ می‌دهد.

 کودکم علاقه فروانی به این بازیها و آموزشها دارد و این سبب پشتکار هرچه بیشتر من شده است. آموزشها و محصولات بسیار عالی بود و من از نمره 1 تا 10 امتیاز 9 را به موسسه رویش طلایی کوچولوها می‌دهم.. 

 فاطمه سارا

نرگس زروندی

 نرگس زروندی  اینجانب سکینه سادات حسینی، مادر نرگس زروندی متولد 1388

 در تمامی دوره‌هایی که موسسه رویش طلایی کوچولوها برگزار نموده، شرکت کرده‌ام.

 با استفاده از محصولات ریاضی، فرزندم توانسته تاکنون برخی معادلات جمع و تشخیص اعداد را از روی نقطه نشان دهد؛ همچنین تا عدد 14 را به‌خوبی می‌شمارد و می‌تواند اشیا را تا عدد 14 شمارش کند..

با خریداری محصولات حافظه و کار با آن، پیشرفت بسیاری در نرگس مشاهده کردم.

در بازی حافظه فضایی، انقدر توانمند شده که  3 شکل را در جای مناسب و با ترتیبی درست می چیند؛ و در بازی حافظه سرعتی، تصاویر 4 قسمتی (که برای سنین بالاتر استفاده می‌شود) را به‌درستی می‌چیند.

 آموزشها بر سطح گیرایی، هوش و سطح یادگیری نرگس بسیار تاثیر گذار بوده؛ به این‌صورت که پرسش، کنجکاوی و تشخیص روابط بین اشیا و پدیده‌ها در او بسیار بالا رفته است.

دخترم کارهای خلاقانه فوق‌العاده‌ای انجام می‌دهد.

او در توانایی ارتباطی و عاطفی، رشد به‌سزایی داشته و این آموزشها توانسته بر روی اعتمادبه‌نفس، شادابی و نیز درک غیرمستقیم خواسته دیگران تاثیر خوبی داشته باشد.

به‌طور کلی این محصولات بر کلیه موارد بسیار موثر بوده و جزوه‌ها و آموزشها کامل، مناسب و قابل درک بود. به‌همین سبب از 1 تا 10 امتیاز 7 را به موسسه رویش طلایی کوچولوها می‌دهم.


تاریخ تنظیم 12/12/1392  


یکتا امامی

فائزه رنجبر، مادر یکتا امامی، متولد 1388

در جلسه‌های آموزشی موسسه رویش طلایی کوچولوها (1391) شرکت داشته‌ام.

 کار با محصولات این موسسه تاثیر بسیاری بر روی فرزندم داشته است.

او توانسته جمع و تفریقها و معادله‌ها را به‌خوبی حل کند.

دخترم با استفاده از مدادرنگی و اشیای اطرافش جمعهای ساده انجام می‌دهد.

سرعت یادگیری و تمرکز او فوق‌العاده بالا رفته و نسبت به محیط اطرافش دقت بسیاری پیدا کرده؛ طوری‌که یک‌بار هنگام خروج از خانه جای دو تابلو را تغییر دادم؛ هنگام بازگشت، به‌سرعت متوجه این تغییر شد.

یکتا پازلهای جدید را به‌راحتی و به‌سرعت می‌چیند. او کلمه‌ها و جمله‌ها را به‌خوبی می‌تواند تلفظ می‌کند. او در بازیهای حافظه بسیار عالی عمل می‌کند و اختلافات جزیی تصویرها را به‌خوبی متوجه می‌شود.

او در بازی حافظه فضایی و یادگیری مکان‌یابی و همچنین در بازی حافظه سرعتی و چیدن درست تصویرها پیشرفت بسیاری داشته است.

در بازی حافظه نوری، سری میوه‌ها، حیوانات و وسیله‌های خانگی را بسیار خوب پاسخ می‌دهد. کودکم، تخیلات قوی و خوبی دارد که این در نقاشی‌هایش به‌طور کامل دیده می‌شود.

به‌طور کلی از آشنایی با موسسه رویش طلایی کوچولوها بسیار راضی می‌باشم و از 1 تا 10 نمره 10 را به موسسه رویش طلایی کوچولوها می‌دهم. 
یکتا امامی
  

سبحان معینی

 سبحان معینی
 نجانب ریحانه سیل‌آبادی، مادر سبحان معینی، متولد 1389

 در جلسه‌های موسسه رویش طلایی کوچولوها (1392) شرکت داشته‌ام.

 با استفاده از محصولات، سبحان در زمینه‌های بسیاری پیشرفت داشته است.

 سرعت یادگیری او فوق‌العاده بالا رفته؛ با چهار مرتبه تکرار شعر، توانسته چندین شعر کوتاه و بلند را حفظ کند و همچنین کلمه‌ها و جمله‌هایی را که می‌شنود کاملا به‌خاطر می‌سپارد.

 او نسبت به پیش از شروع آموزشها بسیار تغییر کرده؛ با استفاده از محصولات حافظه دایره واژگانش افزایش یافته و می‌تواند وسیله‌های خانگی، حیوانات، مشاغل و بسیاری نامهای دیگر را بشناسد.

 وقتی محصول خواننده کوچولو را برای او می‌خوانم، شکلهایی را که دیده می‌شناسد و نام می‌برد. در بازی حافظه تصویری و تشخیص شکلها پیشرفت به‌سزایی داشته و تا سطح سخت را پاسخ می‌دهد.

 هنگام کار با محصول حافظه فضایی، او چند دقیقه با کارتها بازی می‌کند و سپس همه شکلها را به‌درستی فضایابی می‌کند. در بازی پگ‌بُرد تا چهار مهره را درست پاسخ می‌دهد. سبحان در خواندن بادست فوق‌العاده عمل می‌کند و همیشه پنج کارت از شش کارت حسهای متضاد را درست پاسخ می‌دهد.

 اندیشه‌خوانی فرزندم بسیار عالی پیشرفت کرده و خیلی خوب همه چیز را حدس می‌زند. به‌طور کلی از آموزشها و محصولات موسسه رویش طلایی کوچولوها بسیار راضی می‌باشم. من از 1 تا 10 نمره 10 را به موسسه رویش طلایی کوچولوها می‌دهم.


آرش ملکی
آرش ملکی

 

آرش ملکی 5سال و 3ماه

بعد از حدود دو هفته تمرینات و بازیهای رویش طلایی کوچولوها پیشرفت قابل توجهی در زمینه حافظه تصویری،حافظه ارتباط دهنده، حافظه نوری و فضایی داشته است.

علاوه برآن قدرت تخیل و تجسم او بسیار زیاد شده است و علاقه زیادی به شنیدن CDاستاد جمع و دیدن CD زبان دارد

.                                                                                                   تنظیم :خانم حیدری مادر آرش

فاطمه واحدی

 

اینجانب آسا برهانی اُصانلو، مادر فاطمه واحدی متولد 1389، هستم.

 شرکت در دوره‌ها و استفاده از محصولات سبب شد که فرزندم در زمینه ریاضی، اعداد بیشتر و کمتر را از روی نقاط، بسیار عالی تشخیص دهد؛ در شمارش اعداد هم بسیار خوب عمل می‌کند.

 استفاده از محصولات حافظه، در حافظه تصویری و تشخیص اختلاف بین دو شکل شبیه به‌هم تاثیر به‌سزایی داشته؛ همچنین بازی حافظه فضایی، که تعیین موقعیت و طریقه قرار گرفتن شکلها را آموزش می‌دهد، عالی فراگرفته و نیز تصویرها را (بازی حافظه تصویری) به ترتیب درستی می‌چیند.

دایره واژگان فرزندم افزایش پیدا کرده و توانایی تلفظ درست، شناسایی کلمه‌ها و سعی در خواندن و کشیدن شکل حروف رشد بسیاری داشته است. این آموزشها سبب شده، فاطمه بازیهای خلاقی را ابداع کند.

یادگیری و هوش او عالی می‌باشد و شعرها را به‌سرعت یاد می‌گیرد؛ کودکم، تنها در یک روز توانست حروف الفبا را به‌طور کامل فرابگیرد.

 او سی‌دی‌های زبان را به‌خوبی آموخته و در یادگیری زبان سرعت خیلی خوبی دارد. محصولات بر روی کنجکاوی در مورد اشیا، پدیده‌ها، پرسش در مورد همه چیز و سرعت انجام دادن کارها بسیار موثر بوده؛ همچنین از لحاظ ارتباطی و عاطفی تاثیرات خوبی در او شکل گرفته است.

 به‌طور کلی، آموزشها بسیار مناسب و تاثیرگذار بوده و نیز راهنمایی مسئولان برای حل مشکلات، خیلی به‌جا و مفید می‌باشد. من از 1 تا 10 امتیاز 9 را به موسسه رویش طلایی کوچولوها خواهم داد.

تاریخ تنظیم 14/12/1392 

نازیلا حاجی‌زاده

اینجانب زینب مهداوی شاه‌آبادی، مادر نازیلا حاجی‌زاده متولد 1389، هستم. شرکت در تمامی جلسه‌ها و پس از آن کار با محصولات، تاثیر بسیاری بر کودکم داشته است. آموزشهای ریاضی بر روی ارتباط فرزندم با مفاهیم و مسائل ریاضی و توانایی در شمارش اعداد بسیار موثر بوده؛ همچنین علاقه بسیاری به سی‌دی‌های استاد ضرب و جمع دارد. بازیهای حافظه سرعتی، تصویری و ارتباط‌دهنده، از زیرمجموعه‌های محصول حافظه، تاثیر خوبی در او داشته است. خلاقیت نازیلا بسیار بالا رفته و این آموزشها بر روی توصیف و طرح پرسشهای خلاقانه منظره‌ها، تصویرها و داستان‌گویی با دیدن تصویرها بسیار عالی عمل کرده است. کار با محصولات زبان سبب افزایش دایره واژگان و سعی در تقلید آوای واژگان تازه و ناآشنا شده است. گیرایی و هوش فرزندم بسیار بالا رفته و روبه‌رشد بوده و سرعت یادگیری او را افزایش داده است. دخترم در برقراری ارتباط در محیطی ناآشنا پیشرفت بسیاری داشته و این آموزشها سبب اعتمادبه‌نفس، شادابی و سرزندگی او شده است. من به‌طور کلی از 1 تا 10 امتیاز 10 را به موسسه رویش طلایی کوچولوها می‌دهم.
تاریخ تنظیم 24/12/1392

محمدصدرا پرتو

اینجانب آزاده اسدی‌نیا، مادر محمدصدرا پرتو متولد 1388، هستم. کار با تمامی محصولات رویش طلایی، برروی ارتباط فرزندم با مفاهیم و مسائل ریاضی و قدرت کودکم در شمارش اعداد و پاسخ درست به فرمولها بسیار موثر بوده است. محصولات زبان سبب افزایش دایره واژگان او و توانایی درک واژه‌ها به زبانی دیگر و صحبت‌کردن به زبانی دیگر موثر بوده؛ محمد صدرا می‌تواند به‌خوبی تا عدد 1100 بشمارد. بازیهای حافظه برروی تقویت حافظه تصویری و به‌خاطرسپاری موارد از راه شنیدن و یادآوری مطلبها، پدیده‌ها و شعرها تاثیر بسیاری گذاشته و فرزندم در بازی حافظه فضایی بسیار قوی عمل می‌کند. آموزشهای خواندن و نوشتن بر تلفظ درست واژگان و خواندن کلمه‌های ناآشنا تاثیر فراوانی گذاشته است. خلاقیت محمدصدرا در ابداع بازیها و نقاشیها بسیار بالا رفته است. به‌طورکلی آموزشها کامل، مناسب و قابل درک بودند. من از امتیاز 1 تا 10 نمره 5/6 را به موسسه رویش طلایی کوچولوها می‌دهم.
تاریخ تنظیم 22/12/1392

علی قاسمیان

من فرزانه درخشانی، مادر علی قاسمیان متولد 1388، هستم.

در تمام جلسه‌های موسسه رویش طلایی کوچولوها شرکت داشته‌ام.

 کار با محصولات و بازیها، تاثیر بسیار خوبی بر فرزندم گذاشته است. درمورد بازیهای حافظه نیز پیشرفت و علاقه بسیاری پیدا کرده و سرعت او بالا رفته است.

محصولات زبان سبب شده تا او علاقه و پیشرفت خوبی در یادگیری زبان داشته باشد.

من از امتیاز 1 تا 10 نمره 10 را به موسسه رویش طلایی کوچولوها می‌دهم.


محمدحسین قیدرلو

اینجانب سوده سرتوه، مادر محمدحسین قیدرلو متولد 1389، هستم.

محصولات رویش طلایی کوچولوها، برروی ارتباط فرزندم با مفاهیم ریاضی بسیار موثر بوده است. محصولات زبان برروی افزایش دایره واژگان و خواندن درست کلمه‌ها و تاثیر بسیاری داشته است.

محمدحسین، نقاشیهای خلاق بسیاری می‌کشد و نیز بازیهای خلاق بسیاری ابداع می‌کند. توانایی ارتباطی و عاطفی کودکم بسیار افزایش پیدا کرده و بر روی برقراری ارتباط در محیط ناآشنا و افزایش اعتمادبه‌نفس او تاثیربه‌سزایی داشته است.

به‌طور کلی آموزشها قابل درک و مناسب بودند و راهنمایی مسئولان برای حل مشکلات بسیار خوب بود. من از 1 تا 10 امتیاز 8 را به موسسه رویش طلایی کوچولوها می‌دهم. 

تاریخ تنظیم 15/12/1392


مانلی حیاتی

من سیده زهرا ابوطالبی، مادر مانلی حیاتی متولد 1388، در تمام دوره‌های رویش طلایی کوچولوها شرکت کرده و تمام محصولات را خریداری کرده بودم. کار با این محصولات تاثیر بسیاری در برقراری ارتباط فرزندم با مفاهیم ریاضی، شمارش اعداد و پاسخ به پرسشهای کدامیک در بخش ریاضی داشته است. مانلی، تا عدد 30 را به‌راحتی می‌شمارد و شمارش را نیز برروی وسیله‌ها و اسباب‌بازیهایش انجام می‌دهد. حافظه تصویری از زیرمجموعه حافظه‌ها را کاملا درست پاسخ می‌دهد. همچنین حافظه فضایی‌اش پیشرفت خوبی داشته است. او حافظه نوری را بسیار دوست دارد و به‌همین سبب بسیار عالی عمل می‌کند. حافظه شنیداری مانلی قوی‌تر شده و تعداد 20 شعر انگلیسی را از حفظ است. محصولات حافظه در تقویت، به‌خاطر سپاری، یادآوری مطالب و شعرها بسیار موثر بوده، همچنین قرآن را تقریبا به‌خوبی می‌خواند. دقت او بالا رفته و زمانی‌که وسیله‌ خانه را جابه‌جا می‌کنم، او به‌سرعت متوجه می‌شود. محصولات مرتبط با خواندن و نوشتن، سبب بالارفتن توانایی روبه رشد تلفظ درست واژگان، شناسایی و خواندن کلمه‌های آشنا و نیز کنجکاوی برای خواندن کلمه‌های ناآشنا و خواندن جمله‌ها، شده است. سرعت یادگیری بالای او سبب شده انگلیسی را به‌سرعت بیاموزد و در دیکته انگلیسی فوق‎العاده عمل کند. با یک‌بار توضیح، مطالب را به‌خوبی می‌آموزد. مانلی، پیشرفت خوبی در نقاشی خلاق، توصیف خلاقانه از منظره‌ها و تصویرها داشته و این خلاقیت سبب داستان‌گویی و طرح پرسشها و ابداع بازیهای خلاق بسیاری شده است. به‌طور کلی این محصولات بر روی کنجکاوی، سرعت یادگیری، سرعت انجام‌دادن کارها و تشخیص روابط بین اشیا و پدیده‌ها بسیار موثر بوده؛ همچنین تاثیر این آموزشها بر مانلی سبب اعتمادبه‌نفس، شادابی، سرزندگی، توانایی و برقراری ارتباط در محیطی ناآشنا شده است. روش تلقین سبب شد ترک عادت رهاکردن دست من در خیابان شد. من از 1 تا 10 نمره 9 را به موسسه رویش طلایی می‌دهم.
تاریخ تنظیم 12/12/1392

 

ماهان نجاری

من ساناز ثبات، مادر ماهان نجاری متولد 1389، هستم. کودک من در حین یادگیری این آموزشها، توانسته ارتباط موثری با مفاهیم ریاضی برقرار کند و شمارش اعداد را به‌خوبی یاد بگیرد. فرزندم در بازیهای حافظه (حافظه تصویری، فضایی و سرعتی) را بسیار خوب انجام می‌دهد. با خرید محصول خواننده، دایره واژگان او افزایش یافته و سعی در تولید آوای واژگان جدید و ناآشنا و درک واژگان، بسیار موثر بوده است. ماهان، داستانهای بسیاری می‌گوید. این محصولات برروی کنجکاوی، سوال‌کردن، سرعت یادگیری و سرعت انجام‌دادن کارها بسیار موثر بوده است. فرزندم سی‌دی‌های زبان را بادقت گوش می‌کرد و بسیار خوب و موثر بود. من از روش تلقین برای گرفتن فرزندم از پوشک استفاده کردم. به‌طور کلی شیوه راضی‌کننده‌ای است و این آموزشها بسیار قابل درک، مناسب و کامل می‌باشد. پیشنهاد من این است که در تهران مهدکودک رویش طلایی کوچولوها دایر شود. من از نمره 1 تا 10 نمره 9 را به موسسه رویش طلایی کوچولوها می‌دهم.
تاریخ تنظیم 15/12/1392

امیرعلی حبیبی

اینجانب معصومه جان‌بزرگی، مادر امیرعلی حبیبی، متولد 1387، هستم. در تمام جلسه‌های موسسه رویش طلایی کوچولوها (تیرماه 1392) شرکت داشته‌ام و حدود 7 ماه است که این آموزشها را باتوجه به تولد فرزند دومم این کار را قطع نکردم. سرعت یادگیری او در تمام زمینه‌ها فو‌ق‌العاده بالا رفته؛ امیرعلی با یک یا دو مرتبه تکرار توانسته شعرهای بسیاری را از حفظ کند. او عاشق ورزش کردن است و هر حرکت و بازی جدید را به‌سرعت فرامی‌گیرد. پسرم همیشه اگر از موردی ناراحت می‌شد گریه می‌کرد اما اکنون با صحبت کردن نارضایتی خود را به‌راحتی می‌گوید. علاقه بسیاری به محصولات زبان دارد و بادقت آنها را می‌بیند و تکرار می‌کند. او ادامه داستان bus را به‌صورت پانتومیم برای من اجرا می‌کند تا من حدس بزنم. امیرعلی رابطه بسیار خوبی با مفاهیم ریاضی پیدا کرده و توانایی شمارش اعداد را پیدا کرده و عملیات جمع و تفریق را به‌خوبی و بدون استفاده از انگشتها پاسخ می‌دهد. او اشیا و وسیله‌های کوچک و ریز در اتاق، مهدکودک، خیابان و... را با دقت و تمرکز بسیار می‌بیند. فرزندم حروف الفبا را به‌خوبی می‌شناسد و کلمه‌ها را درست تلفظ می‌کند. حروف الفبا را کنار هم می‌چیند و و قتی کلمه‌ای را برایش هجی می‌کنم مانند همان می‌نویسد. بازیهای حافظه را بسیار عالی پاسخ می‌دهد و روز به روز پیشرفت می‌کند. دو دور بازی تثبیت‌کننده را با او کار کردم و می‌تواند هربار چهار تصویر را به‌خاطر بسپارد. بازی خواندن با دست و حسهای متضاد را بسیار خوب پاسخ می‌دهد. روابط اجتماعی و عاطفی و اعتمادبه‌نفس امیرعلی بسیار گسترده شده و احترام گذاشتن به احساس خود و دیگران برایش بسیار مهم است. آموزشها و محصولات موسسه رویش طلایی کوچولوها بسیار موثر بوده و از این موسسه بسیار راضی می‌باشم. من از امتیاز 1 تا 10 نمره 10 را به موسسه رویش طلایی کوچولوها می‌دهم.

امیرکوروش زارعی

اینجانب تینوش سراجی، مادر امیرکوروش زارعی، متولد 1388، هستم. در جلسه‌های آموزشی موسسه رویش طلایی کوچولوها (1391) شرکت داشته‌ام. سرعت یادگیری فرزندم بسیار افزایش یافته است. او در بازی واژگان، برای مثال وقتی به او می‌گویم کلمه‌ای را بگو که با حرف "چ" شروع شود؛ به‌سرعت چند کلمه را نام می‌برد. فرزندم با مفاهیم ریاضی آشنایی پیدا کرده و در شمارش اعداد و حل معادلات تاحدودی توانایی پیدا کرده است. بازیهای حافظه را بسیار بادقت و عالی پاسخ می‌دهد؛ برای مثال از ابتدا علاقه فراوانی به بازی حافظه نوری نشان می‌داد و کارتها را با هیجان بسیاری می‌خواند و درست ادا می‌کرد. عملکرد او در یادگیری و به‌خاطرسپاری کارتهای میوه، وسیله‌های خانه، حیوانات و وسیله نقلیه بسیار عالی بود. او مکان‌یابی و بازی حافظه فضایی را بسیار با مهارت پاسخ می‌دهد؛ همچنین حافظه سرعتی را بسیار خوب انجام می‌دهد. پسرم از لحاظ دیداری توجه بسیار خوبی به موضوعها دارد؛ برای مثال وقتی حافظه تصویری را به او نشان می‌دهم خیلی سریع متوجه تفاوت بین شکلها می‌شود و هم‌اکنون بخش سخت این بازی را با او کار می‌کنم. در بازی خواندن با دست عملکرد بسیار خوبی دارد و تا 7 کارت را به‌درستی حس می‌کند و نام می‌برد. علاقه بسیاری به محصول زبان دارد و همراه با آن تکرار می‌کند. محصول حافظه تثبیت‌کننده را به‌خوبی کار می‌کند و تعداد 20 کارت را درست پاسخ می‌دهد. کوروش بسیار خجالتی بود و و با کسی ارتباط برقرار نمی‌کرد؛ اما الان رابطه بسیار موثر و خوبی با اطرافیان پیدا کرده و در پیداکردن دوست بسیار موفق بوده است. به‌طورکلی از آموزشها و محصولات بسیار راضی می‌باشم و از 1 تا 10 امتیاز 10 را به موسسه رویش طلایی کوچولوها می‌دهم.

امیرمهدی رستمی

من زهرا نورورزی، مادر امیرمهدی رستمی متولد 1387 هستم. در تمام جلسه‌های موسسه رویش طلایی کوچولوها شرکت داشته‌ام. آموزشها بر روی ارتباط فرزندم با مفاهیم ریاضی بسیار موثر بوده؛ او توانسته بیشتر معادلات ریاضی را به‌خوبی پاسخ دهد و در شمارش اعداد پیشرفت فراوانی داشته باشد. محصولات حافظه را بسیار دوست دارد و تاثیر فوق‌العاده‌ای بر او داشته است. محصول باغ آیه‌ها سبب شد تا فرزندم تاکنون 20 سوره را حفظ کند. آموزشها توانست سرعت یادگیری امیرمهدی را بسیار افزایش دهد؛ برای مثال او 40 شعر را از حفظ است و در پیش‌دبستانی بسیار عالی عمل می‌کند و هوش بالایی دارد. در بخش محصولات زبان او می‌تواند بدون تصویر بخواند و کلمه‌ها را تکرار کند. محصولات بر روی افزایش دایره واژگان فرزندم، توانایی تلفظ درست واژگان، سعی در خواندن کلمه‌های آشنا و کنجکاوی برای خواندن کلمه‌های ناآشنا بسیار موثر بوده است. امیرمهدی، در ابداع بازیهای خلاق رشد بسیاری داشته و با جمع‌کردن باتریها چیزهای مختلفی درست می‌کند. او خود را مانند موجودی خیالی تصور می‌کند. پسرم توانایی ارتباطی و عاطفی بالایی پیدا کرده و این آموزشها بر روی شادابی، سرزندگی و استقلال او موثر بوده است. استفاده از روش تلقین سبب شد تا مشکل امیرمهدی در غذاخوردن رفع بشود. به‌طور کلی آموزشها و جزوه‌ها بسیار کامل، مناسب و قابل درک بودند. من از 1 تا 10 امتیاز 6 را به موسسه رویش طلایی کوچولوها می‌دهم.
تاریخ تنظیم 22/12/1392  

امین مهدی‌زاده

اینجانب سیده فرشته طاهری مادر امین مهدی‌زاده متولد 1387، هستم. با شرکت در دوره‌های موسسه رویش طلایی کوچولوها، پسرم در زمینه‌های بسیاری پیشرفت داشته است. استفاده از محصولات ریاضی سبب شده که تاکنون امین بتواند تا عدد 200 بشمارد. آموزشها در تشخیص اعداد از روی نقاط تاثیر خوبی داشته؛ همچنین محصول استاد ضرب و جمع، برای فرزندم بسیار جذاب و موثر بوده است. محصولات حافظه بر کودکم عالی عمل کرده و پیشرفت بسیاری داشته است. محصول ارتباط‌دهنده سبب شد تا کلمه‌های تازه‌ای بسازد. امین هوش و گیرایی بالایی دارد. این محصولات بر روی کنجکاوی و پرسش در مورد اشیا و پدیده‌ها، سرعت یادگیری و انجام‌دادن کارها تاثیر فراوانی داشته است. من از 1 تا 10 امتیاز 10 را به موسسه رویش طلایی کوچولوها خواهم داد.
تاریخ تنظیم 15/12/1392

آروین نظری

اینجانب زهرا پورآقایی، مادر آروین نظری متولد 1390 هستم. کار با محصولات برروی ارتباط فرزندم با مفاهیم و مسائل ریاضی، توانایی شمارش اعداد و حل معادلات تاثیر خوبی داشته است. آموزشهای خواندن و نوشتن برروی کنجکاوی برای خواندن کلمه‌ها، کشیدن شکل حروف و همچنین افزایش دایره واژگان او بسیار موثر بوده است. محصولات در داستان‌گویی با دیدن تصاویر و ابداع بازیهای خلاق تاثیر خوبی داشته است. کنجکاوی، سرعت یادگیری و تشخیص روابط بین اشیا در او بالا رفته و سبب شده شعرهای بسیاری را از حفظ کند. توانایی ارتباطی و عاطفی آروین پیشرفت بسیاری داشته و محصولات در رفع پرخاشگری، کاهش وابستگی و داشتن ارتباط موثر با اطرافیان تاثیر به‌سزایی گذاشته است. همچنین از روش تلقین راضی می‌باشم. آموزشها و جزوه‌های آموزشی به‌طور کامل قابل درک و مناسب بودند. من از نمره 1 تا 10 امتیاز 7 را به موسسه رویش طلایی کوچولوها می‌دهم.
تاریخ تنظیم 6/1/1392

پرهام دهقانی

اینجانب رقیه محمدرسولی، مادر پرهام دهقانی متولد 1390، هستم. با یادگیری آموزشهای موسسه رویش طلایی کوچولوها و کار با محصولات، کودکم در شمارش اعداد و پاسخ‌دهی به فرمولها پیشرفت بسیاری داشته و ارتباط خوبی با ریاضی و یادگیری آن پیدا کرده است. او بازی ارتباط‌دهنده، از زیرمجموعه بازی حافظه، را خیلی خوب پاسخ می‌دهد. پرهام با 2 تا 3 مرتبه تکرار شعرهای بسیاری را از حفظ می‌کند. من از روش تلقین برای کنترل مدفوع کودکم استفاده کردم و نتیجه خوب و بسیار موثری را دیدم. آموزشها بر روی کشیدن نقاشیهای خلاق، توصیف خلاقانه از منظره‌ها و تصویرها، داستان‌گویی با دیدن تصویر، ابداع بازیهای خلاق و طرح پرسشهای خلاقانه و همچنین تصور خود به‌عنوان موجودی خیالی بسیار موثر بوده است. اعتمادبه‌نفس او بسیار بالارفته و این محصولات در رفع پرخاشگری و کم‌رویی او تاثیر به‌سزایی داشته است. من از 1 تا 10 امتیاز 7 را به موسسه رویش طلایی کوچولوها می‌دهم.
تاریخ تنظیم 26/12/1392   

 

دانیال کرمی

اینجانب مریم ادیبی‌فرد، مادر دانیال کرمی متولد 1387، هستم. محصولات حافظه مانند حافظه تصویری، فضایی، سرعتی و ارتباط‌دهنده در به‌خاطر سپاری و یادآوری مطالب، شعرها و حوادث بسیار موثر و عالی عمل کرده است. همچنین این آموزشها سطح یادگیری، هوش و سرعت انجام‌دادن کارها را در دانیال بسیار افزایش داده است. کار با این محصولات بر شادابی، سرزندگی و استقلال کودکم تاثیر به‌سزایی داشته است. به‌طور کلی، آموزشها مناسب و قابل درک بوده و من از 1 تا 10 نمره 8 را به موسسه رویش طلایی کوچولوها می‌دهم.
تاریخ تنظیم 25/12/1392

درسین بیراقی

اینجانب فریماه محمدی، مادر دُرسین بیراقی متولد 1390، هستم. با شرکت در  جلسه‌های آموزشی موسسه رویش طلایی کوچولوها، فرزندم پیشرفت بسیاری داشته است. او در شمارش اعداد فارسی و انگلیسی بسیار خوب عمل کرده و فرمولهای ریاضی را عالی پاسخ می‌دهد. کودکم بازی تشخیص اختلاف بین تصویرهای مشابه (حافظه تصویری)، از زیرمجموعه‌های محصول حافظه را درست انجام می‌دهد. محصولات در خلاقیت دُرسین بسیار موثر بوده و سبب شده بازیهای فراوانی را ابداع کند. آموزشها بر سرعت یادگیری و هوش دخترم تاثیر فراوانی داشته است. به‌طور کلی آموزشها مناسب و قابل درک بودند. من از 1 تا 10 امتیاز 9 را به موسسه رویش طلایی کوچولوها می‌دهم.
تاریخ تنظیم 26/12/1392

سونیا سمیعی‌مقدم

من نرجس عباسی‌راد، مادر سونیا سمیعی‌مقدم متولد 1389، هستم. از شرکت در دوره‌های آموزشی موسسه رویش طلایی کوچولوها بسیار راضی می‌باشم. کار با محصولات ریاضی بر روی ارتباط فرزندم با مفاهیم و مسائل ریاضی و توانایی شمارش اعداد بسیار موثر بوده است. محصولات حافظه تاثیر بسیار خوبی داشته؛ همچنین حافظه شنیداری و سرعت یادگیری او بسیار عالی است و شعر و موارد دیگر را با یک‌بار شنیدن از حفظ می‌شود. محصول خواننده توانست دایره واژگان او را افزایش دهد و کلمه‌ها را به‌خوبی شناسایی و تلفظ کند. سونیا در کشیدن نقاشی خلاق، توصیف خلاقانه از منظره‌ها و تصویرها و نیز داستان‌گویی با دیدن تصویرها بسیار موثر بوده است. این آموزشها توانایی عاطفی و ارتباطی دخترم را بالا برده و سبب شادابی، اعتمادبه‌نفس و استقلال او شده است. با استفاده از روش تلقین، سونیا توانست صبحها زود از خواب بیدار شود و نیز خوش‌اخلاق شده و همکاری گروهی را درک کند. من از آموزشها، جزوه‌های آموزشی بسیار راضی می‌باشم و از 1 تا 10 نمره 7 را به موسسه رویش طلایی کوچولوها خواهم داد.
تاریخ تنظیم 15/12/1392

طاها صالحی

من فاطمه علی‌بخشی، مادر طاها صالحی متولد 1389، می‌باشم. در تمام دوره‌های موسسه رویش طلایی کوچولوها شرکت کردم. پس از کار با محصولات، توانایی فرزندم در مسائل ریاضی، شمارش و نوشتن اعداد فارسی و انگلیسی بسیار بالا رفته؛ همچنین می‌تواند فرمولهای ریاضی را به‌خوبی پاسخ دهد. استفاده از سی‌دی‌های استاد ضرب و جمع سبب شد تا جمع‌بستن و ضرب‌کردن را به‌خوبی فراگیرد؛ او می‌تواند وسیله‌ها و اسباب‌بازیها را جمع ‌ببندد و یا خودم تعداد را می‌گویم و طبق همان عدد، برایم وسیله می‌آورد. طاها توانایی این را پیدا کرده که با تلفن، شماره‌های بسیاری را بگیرد. او سعی در تقلید آوای واژگان تازه و ناآشنا دارد. این محصولات سبب شده تا کودکم تلفظ درست واژگان را بیاموزد. محصولات حافظه سبب شده تا حافظه او بسیار قوی عمل کند؛ برای مثال به‌سرعت، جابه‌جایی و یا برداشتن وسیله‌های منزل را  متوجه می‌شود. سرعت یادگیری طاها بسیار خوب است؛ او شعرهای بسیاری را از حفظ است و موزیکها را با یک‌بار گوش‌کردن، یاد می‌گیرد. اکنون او با 1 تا 2 بار تکرار هر مورد، آن را به‌خوبی فرا می‌گیرد. خلاقیت طاها بسیار گسترش یافته و در نوآوری بازیها، نقاشی و داستانهای خلاق و همچنین طرح پرسشهای خلاقانه بسیار موثر بوده است. توانایی عاطفی و ارتباطی او بسیار رشد کرده و آموزشها بر روی شادابی و سرزندگی طاها نقش پررنگی داشته و توانسته در محیطهای ناآشنا به‌خوبی ارتباط برقرار کند. وقتی کودکم را روی پایم می‌خواباندم با او صحبت می‌کردم و با روش تلقین به او انرژی مثبت می‌دادم؛ استفاده از این روش در یادگیری شعر و ریاضی بسیار موثر بود. تمامی آموزشها بسیار کامل و قابل درک بودند؛ همچنین جزوه‌های آموزشی به پرسشهای من بسیار کمک کرد. من از 1 تا 10 نمره 8 را به موسسه رویش طلایی کوچولوها می‌دهم.
تاریخ تنظیم 14/12/1392  

فاطمه امیری

اینجانب سمیرا مهدوی، مادر فاطمه امیری متولد 1389، هستم. در تمام جلسه‌های موسسه رویش طلایی کوچولوها شرکت کرده‌ام. آموزشها تاثیر به‌سزایی در فرزندم داشته است. محصولات حافظه، بازیهای حافظه تصویری، سرعتی، فضایی و ارتباط‌دهنده برروی به‌خاطر سپاری موارد از راه شنیدن، یادآوری اتفاقات و همچنین به‌یاد سپاری شعرها بسیار موثر بوده است؛ احساس می‌کنم این بازیها سبب شده او بتواند فکرم را بخواند. کودکم با استفاده از محصولات زبان، و بدون کار کردن با او، توانسته رنگها و اجزای صورت را به انگلیسی بیاموزد. دایره واژگان او افزایش یافته و نیز توانایی تلفظ درست کلمه‌ها و کشیدن شکل حرفها را پیدا کرده و این تنها با استفاده از محصولات خواندن و نوشتن صورت گرفته است. فاطمه، در زمینه داستان‌گویی، ابداع بازیهای خلاق و شعرسرایی بسیار خلاقانه عمل می‌کند. گیرایی و هوش فرزندم بسیار گسترش پیدا کرده و این آموزشها بر سرعت یادگیری و انجام‌دادن کارها و تشخیص روابط بین اشیا و پدیده‌ها بسیار موثر بوده است. او ارتباط عاطفی خوبی با محیط برقرار می‌کند و کار با محصولات بر درک غیرمستقیم خواسته اطرافیان و همچنین سرزندگی، شادابی و استقلال کودکم تاثیر خوبی داشته است. من از روش تلقین برای از پوشک گرفتن کودکم استفاده کردم و بسیار موثر عمل کرد. آموزشها به‌طور کامل مناسب و قابل درک بودند و راهنمایی مسئولان نیز برای حل مشکلات بسیار خوب بود. من از 1 تا 10 نمره 8 را به موسسه رویش طلایی کوچولوها می‌دهم.
تاریخ تنظیم 6/1/1393

مبینا محمدمیرزایی

من زهرا نوروزی، مادر مبینا محمدمیرزایی متولد 1385، هستم. دخترم با استفاده از این بازیها توانسته شمارش و تشخیص اعداد از روی نقاط را بسیار عالی فرا بگیرد. او در کار با محصولات حافظه مانند حافظه فضایی، تصویری و ارتباط‌دهنده به‌خوبی عمل می‌کند. محصول خواننده کوچولو بر افزایش دایره واژگان دخترم تاثیر به‌سزایی داشته و به توانایی تلفظ درست واژگان دست یافته است. هوش و گیرایی مبینا رشد بسیاری داشته و سبب شده در یادگیری قرآن بسیار موثر باشد. او سعی در خواندن کلمه‌ها و جمله‌های ناآشنا دارد و به‌راحتی می‌تواند کتاب بخواند. دخترم علاقه بسیاری به بازی توپ انرژی و بازیهای فکری دارد. این آموزشها سبب شده تا مبینا شادابی، سرزندگی و اعتمادبه‌نفس پیدا کرده و بسیار مسئولیت‌پذیر باشد.
محصولات، آموزشها و جزوه‌ها بسیار کامل و قابل درک بودند. من از شماره 1 تا 10 امتیاز 9 را به موسسه رویش طلایی کوچولوها می‌دهم.
تاریخ تنظیم 12/12/1392

محمدحسین ارکیا

من کبری هاشمی، مادر محمدحسین ارکیا متولد 1390 هستم. محصولات موسسه رویش طلایی کوچولوها در پیشرفت کودکم نقش به‌سزایی داشته است. آموزش ریاضی سبب شده تا محمدحسین باتوجه به سنش، در شمارش اعداد به‌خوبی عمل کند. محصولات خواندن و نوشتن، دایره واژگان او را افزایش داده؛ طوری‌که نام اشیا و کاربردشان را به‌درستی می‌داند. سطح گیرایی و هوش او بالا رفته و به‌راحتی تعدادی از شعرها و رنگها را حفظ است. همچنین در زمینه خلاقیت پیشرفت چشمگیری داشته و بازی و داستانهای خلاقی را ابداع می‌کند و خود را به عنوان موجودی خیالی فرض می‌کند. رابطه فرزندم با اطرافیان بسیار گسترده شده و ارتباط موثری با محیط برقرار می‌کند. من با استفاده از روش تلقین به‌سرعت توانستم او را از شیر بگیرم. من از 1 تا 10 امتیاز 7 را به موسسه رویش طلایی کوچولوها می‌دهم.
تاریخ تنظیم 15/12/1392

هلما و زهرا کثیری

من فاطمه شیرازی، مادر هلما و زهرا کثیری متولد 1388، هستم. در تمامی جلسه‌های رویش طلایی کوچولوها شرکت داشته‌ام. کار با این محصولات تاثیر بسیاری در پیشرفت کودکان من داشته است. این آموزشها ارتباط فرزندانم را با مسائل ریاضی بالا برده و توانایی آنها را در شمارش اعداد، عملیات جمع و تفریق و تشخیص عدد مورد نظر از روی نقاط، بسیار گسترش داده است. کودکانم در بخش محصولات حافظه، در تشخیص اختلاف بین دو تصویر مشابه (بازی حافظه تصویری) بسیار خوب عمل می‌کنند؛ همچنین در تعیین موقعیت تصویرها (بازی حافظه فضایی) هر دو به‌درستی انجام می‌دهند. بازی حافظه سرعتی را نیز80  درصد درست انجام می‌دهند. این محصولات بر روی کنجکاوی در مورد اشیا و پدیده‌ها تاثیرگذار بوده و سرعت یادگیری آنها را بسیار بالا برده به‌طوری‌که الفبا را به‌سرعت فراگرفته‌اند. محصول خواننده کوچولو، دایره واژگان کودکانم را افزایش داده و سبب پرورش اعتمادبه‌نفس و نیز داشتن ارتباط موثر با دیگران شده است. من از 1 تا 10 امتیاز 10 را به موسسه رویش طلایی کوچولوها می‌دهم.
24/12/1392