آیکن گفتگو با ما

آموزش بازی و کاردستی

کودک نابغه

نابغه‌های کوچک

کودک خردسالی که به آسمان نگاه میکند و کلمات را مانند شعر سر هم می‌کند، اولین قدم‌ها را در دنیای خلاقیت برمی‌دارد.
بازی

بازی

بازی یکی از بهترین و لذت بخش ترین فعالیت کودکان به شمار می رود. بازی در ظهور خلاقیت، نقش فعالی دارد. بازی موجب حرکت و به کارگیری ذهن کودک در کسب تجربه و حل مسایل می شود. برانگیختن ذوق و علاقه کودک به وسیله بازی باعث ایجاد تفکر همگرا در ذهن کودک می گردد.
بازی

بازی

مهم‌ترین مشغولیت کودک در زندگی بازی است. کودک در جریان بازی و در یک زمان، پرورش فکری و عاطفی، جسمی و اجتماعی می‌یابد. بازی یکی از مهمترین موضوعات تربیتی است که بسیار مورد توجه روان‌شناسان و علمای تعلیم و تربیت قرار گرفته است. تحیقات جدید نشان داده است که بازی تاثیر بسیاری در رشد بدنی و ذهنی کودکان دارد.
اوریگامی

اوریگامی

کفشدوزک متحرک
کاردستی جوجه

آموزش ساخت جوجه کاغذی

شما می توانید این حیوانات را هم با کاغذ معمولی هم با مقوای رنگی درست کنید. فراموش نکنید از فرزندتان برای درست کردن کاردستی کمک بگیرید.
کاردستی

کاردستی گوسفند کاغذی

ساخت کاردستی گوسفند کاغذی بصورت تصویری
جعبه

ساخت جعبه ستاره‌ای اوریگامی

جعبه‌ها و ظرف‌ها از کاردستی‌های کاربردی‌ای هستند که با استفاده از اوریگامی ساخته می‌شوند. یکی از انواع ظرف هایی که با استفاده از اوریگامی می‌شود ساخت جعبه‌ء ستاره ای است. با قرار دادن چند آبنبات یا ریختن آجیل توی این ظرف می‌توانیم یک هدیه ساده و خوشحال کننده برای کودکان تهیه کنیم.
کاردستی

درست کردن تِل سر برای دختران ناز

برای درست کردن تِل سر در این خودآموز با من همراه شوید تا با سلیقه خودتان و پارچه های رنگی شاد تِل سر های زیبا درست کنید.
پازل

پازل کارتون باب اسفنجی

پازل کارتون باب اسفنجی در به صورت رنگی و رنگ نشده در این پست قرارداده شده شما میتوانید تصویر رنگی را به صورت رنگی چاپ کنید و خطوط پازل را قیچی کنید و روی مقوا بچشبانیدو در اختیار کودک قرار دهید تا او قطعات پازل را جورچین کند را جورچین کند.