رویش طلایی کوچولوها
آیکن گفتگو با ما آیکن گفتگو با ما

چرا بعضی از کودکان غذا نمی خورند؟

چرا بعضی از کودکان غذا نمی خورند؟

سعی کنید به کودک اعتماد نمایید او می داند که چه مقدار غذا نیاز دارد و هرگز کودک را مجبور به غذا خوردن نکنید و زمان تغذیه را به زمان جنگ تبدبل نکنید اگر نگران امتناع غذا خوردن کودک خود هستید با یک پزشک متخصص اطفال صحبت کنید.
ترس کودکان از حمام

ترس کودکان از حمام

حمام کردن را به وسیله اسباب‌بازی به بازی و شادی تبدیل کنید. به کودکان اجازه بازی در حمام و تولید کف و حباب را بدهید...
عادت های سالم تغذیه‌ای

عادت های سالم تغذیه‌ای

در این مقاله به چند روش ساده برای آموزش رفتارهای سالم تغذیه‌ای به کودکان اشاره می شود...
علت گریه  نوزاد بچیست

قولنج نوزاد باعث گریه مداوم او می شود

قولنج یا کولیک به معنای اسپاسم یا گرفتگی دردناک عضلات است. علت گریه نوزاد در اثر قولنج، دردی است که کودک در ناحیه روده یا شکم احساس می کند. هر چند که روده نوزادان مبتلا به کولیک، سالم به نظر می رسد.
علائم نشان‌دهنده رویش دندان در کودکان

علائم نشان‌دهنده رویش دندان در کودکان

چند روزی است که فرزندتان بیقراری و گریه می‌کند؟ دائم دست شما را در دهان خود می‌برد؟ میلی به غذا خوردن ندارد؟ کافی است به لثه‌های او خصوصا لثه‌های فک بالا به آرامی دست بکشید. بله، فرزندتان دارد اولین دندان‌های خود را در‌می‌آورد. در این مرحله وظیفه و مسئولیت شما به‌عنوان والدین بیش از پیش خواهد شد.
شیرخوارن از بدو تولد تا ۲ ماهگی

روش های تکامل رشد شیرخوارن از بدو تولد تا ۲ ماهگی

شیرخواران از بدو تولد نیازمند انجام فعالیت های فکری و ذهنی خاصی است. با روش های تکامل رشد شیرخوارن از بدو تولد تا ۲ ماهگی بیشتر آشنا شوید.
ریزش موی کودکان

علت ریزش موی کودکان

موی کودکان ممکن است روزی پف کند، فر شود، صاف شود و یا رنگ آن تغییر کند. برخی کودکان نیز ممکن است بخشی از موی خود را به صورت موضعی با به طور کلی از دست بدهند. لازم است است والدین در این رابطه و همچنین شامپوها و محصولات مناسب برای فرزندشان اطلاعات خود را افزایش دهند.
بیماریهایی که قد کودکان را کوتاه می کند!

بیماریهایی که قد کودکان را کوتاه می کند!

مهم‌ترین عامل تاثیرگذار در قد نهایی یک کودک، پدر و مادر او هستند. به عبارتی از یک پدر و مادر قد بلند، فرزند بلندقدی زاده می‌شود و عکس آن نیز درباره زوج‌های کوتاه قامت صادق است. ما می‌توانیم با دانستن قد پدر و مادر یک کودک، قد نهایی او را حدس بزنیم.
بلوغ زود رس

علل بلوغ زودرس در کودکان

بلوغ زودرس یکی از مشکلات رو به رشد دنیای مدرن امروز است که عوارض فراوانی به دنبال دارد. متخصصان، عوامل زیادی را در بروز آن دخیل می دانند که یکی از آنها داشتن الگوهای غذایی نامناسب است.
آلودگی هوا

چگونه از کودکان در برابر آلودگی هوا محافظت کنیم؟

آلودگی هوا بیشترین تأثیر را روی بچه‌ها می‌گذارد
۱ ۲ ۳ ۴ صفحه ۵ از ۹ ۶ ۷ ۸ ۹

 

 

آدرس : تهران  

تلفن  مؤسسه:22777151-021 تلفن خانه کودک:09127595946