آیکن گفتگو با ما

درباره ما

  تیزرهای آشنایی بامؤسسه

 

بسمه تعالی

موسسه رویش طلایی کوچولوها (نابغه های کوچک آسمانی سابق) تحقیقات خود را از سال 1387 با مطالعه پیشرفته ترین سیستم های آموزشی مطرح در دنیا و مسافرت به کشورهای مربوطه جهت انجام مطالعات میدانی آغاز کرده است. هدف این موسسه گام نهادن در مسیر پرورش کودکانی توانمند است که قادر به استفاده از تمام ظرفیت های وجودی شان می باشد. موسسه رویش اولین و تنها مرکز تخصصی آموزش نیمکره راست در ایران می باشد و به طور قطع می توان ادعا کرد که هیچ رقیبی تاکنون از نظر محتوا و نحوه ­ی ارایه آن در ایران نداشته است.

 45

 این موسسه در چهار حوزه ذیل مشغول به ارائه خدمات می باشد:

1-  برگزاری همایش برای والدین( توضیح بیشتر)

2-  تولید محصولات آموزشی(توضیح بیشتر) 

3- برگزاری دوره های آموزشی کودک( توضیح بیشتر)

4- خدمات مشاوره و ارزیابی

 

1-      اولین حوزه ی خدمت رسانی در خصوص برگزاری همایشها و کارگاه های آموزشی می باشد که تاکنون بالغ بر 900 جلسه­­ی آموزشی-تربیتی با حضور حدودا 20 هزار نفر از والدین در شهرهای تهران، قم، اصفهان، مشهد، کرمان، بندرعباس و.... برگزار شده است. محوریت این جلسات و دوره ها افزایش قابلیت های ذهنی کودکان، مباحث اساسی و کلیدی نحوه برخورد صحیح با فرزندان و همچنین مراقبت های جنسی از سن تولد تا 14 سالگی می باشد.

2-    دومین فعالیت موسسه در حوزه تولید محصولات آموزشی می باشد که در حال حاضر به عنوان تنها مرکز تولید کننده و ارائه دهنده محصولات تخصصی افزایش توانایی های نیمکره راست بالغ بر 50 عنوان محصول آموزشی و کتاب در ایران تولید نموده است.

3-   حوزه سوم فعالیت موسسه رویش طلایی کوچولوها برگزاری دوره های آموزشی برای کودکان از سن سه ماهگی تا 14 سالگی می باشد. "طرح آموزشی رویش" با 9 سال کار پژوهشی و با همکاری بیش از 40 تن از اندیشمندان و پژوهشگران حوزه کودک به عنوان طرحی نوین مدعی پرورش کودکی متعادل در تمام زمینه های رشدی می باشد. کودکان زیر 14 سال علاوه بر استفاده از آموزش های طرح رویش می توانند از دوره های آموزشی زبان انگلیسی نیز بهره مند شوند. آموزش زبان انگلیسی با بهره گیری از پیشرفته ترین سیستم های آموزشی بنام" هلن دورون" به عنوان تنها مرکز در ایران به ارائه خدمات مشغول می باشد.

 

4-   چهارمین حوزه فعالیت موسسه رویش طلایی، ارائه خدمات مشاوره به بزرگسالان و والدین و جلسات بازی درمانی برای کودکان می باشد.

تحولی نو در آموزش، با رویش

 

 

جهت ثبت نام در همایش و کارگاه ها کلیک کنید.

و یا با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

:telephone_receiver::telephone_receiver: 22777151، 021-22558804 

 

ساختار سازمانی موسسه فرهنگی هنری چند منظوره رویش طلایی کوچولوها

234